ABC Bukmacherki: Dekalog Gracza

0
zakłady bukmacherskie

Czas na kolejny odcinek naszej serii o zakładach bukmacherskich dla początkujących, czyli ABC Bukmacherki. W dzisiejszym odcinku przedstawimy Wam dekalog osób obstawiających u bukmachera. Zapraszamy do lektury.

Potrafisz postawić już swój pierwszy kupon, odróżniasz handicapy oraz dowiedziałeś się co to pewniak. Dziś – zanim przejdziemy dalej – przedstawimy Wam dziesięć zasad, których powinien przestrzegać każdy grający u bukmachera. Niech będą one Waszym dekalogiem.

 1. Grasz dla zabawy, czy dla pieniędzy?

Na to proste pytanie powinien odpowiedzieć sobie każdy, kto postanowi założyć konto u bukmachera. Nie ma nic złego w byciu graczem rekreacyjnym, jak i w tym, że w bukmacherce widzimy swoją szansę na podreperowanie domowego budżetu. Jeśli nie wiesz, czy grasz dla zabawy, w celu wygrania swojego pierwszego miliona w życiu (wcale nie trzeba go kraść!), czy stawiasz na powolne, acz systematyczne budowanie swojego kapitału, to pytanie z punktu pierwszego jest skierowane właśnie do Ciebie. Brak odpowiedzi na nie może prowadzić do utraty większości środków.

 1. Graj za tyle ile nie jest żal Ci stracić!

Prosta zasada, którą zawsze powinniśmy się kierować. Musisz po prostu oddzielić pieniądze na grę u bukmachera od tych, które masz na życie. Ewentualne wydatki na zakłady nie powinny mieć wpływu na Twój domowy budżet i sytuację rodzinną.

 1. Nie nastawiaj się na szybkie i łatwe pieniądze.

Słyszałeś już pewnie nie raz o tych taśmach, dzięki którym ktoś wygrał grube pieniądze. Pamiętaj jednak, że takie złote strzały zdarzają się naprawdę rzadko, a w większości przypadków najwięcej do gadania miało szczęście. Systematyczna gra płaską stawką na dwa-trzy zakłady w weekend może przynieść o wiele większe korzyści.

LVbet oferta

 1. Twoje podejście jest najważniejsze.

Nie poddawaj się po nieudanym początku. Nawet najlepsi typerzy zaliczają czarne serie. Nie ma osób, które mają 100% skuteczności. Jeśli wygrasz większe pieniądze, to nie popadaj w samozachwyt. Jeśli przegrasz, to przyjmij porażkę z honorem. Pracuj nad sobą i analizuj swoje błędy.

 1. Nie ufaj płatnym grupom i typom.

W większości przypadków trafisz na osoby, które chcą z łatwowiernych ludzi wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy. Będą się reklamować ponadprzeciętną skutecznością, którą będą potwierdzać sztucznie wygenerowanymi screenami z wygranych u bukmachera. W Internecie jest mnóstwo darmowych grup, w których znajdziesz inspirację oraz będziesz mógł pogadać na temat zakładów. Jedną z nich jest grupa naszej redaktorki, Kejsi. Znajdziesz ją pod tym linkiem.

 1. Szukaj informacji, które pozwolą Ci być lepszym.

Nic dodać, nic ująć. To, że czytasz ten tekst jest najlepszym przykładem na Twój rozwój. Poszukujesz informacji i to się chwali!

 1. Prowadź historię swoich typów.

Ten punkt jest kierowany do osób, które chciałyby z zakładów bukmacherskich wynieść coś więcej, niż tylko zabawę. Prowadzenie historii swoich typów pozwoli Ci na dokładną analizę popełnionych błędów, a w związku z tym zwiększy Twoją szansę na kolejną wygraną.

 1. Szukaj błędów.

Osoba wystawiająca kursy u bukmachera to też osoba. Pamiętaj o tym, że ludzką rzeczą jest się mylić. Analityk czy też oddsmaker popełnia błędy i chociaż znalezienie ich nie należy do łatwych, to jednak jest możliwe. Jeśli zdecydujesz się na szukanie pomyłek w ofercie, to przygotuj się na przejrzenie całej oferty na dany dzień.

 1. Ustal sobie cel.

W każdej dziedzinie życia mamy swoje cele – w życiu osobistym, czy też w pracy zawodowej. Nie inaczej jest w bukmacherce. Bezcelowe granie może doprowadzić Cię do bankructwa. Jeśli chcesz zarobić np. na wakacje, to od razu łatwiej będzie Ci podchodzić do zakładów. Dzięki temu z każdej przegranej wyciągniesz wnioski, a wygrane będziesz przyjmował bez euforii.

 1. Nie graj, jeśli masz złe przeczucie.

Pamiętaj, że dokładna analiza dokładną analizą, ale przeczucia są równie ważne. Jeśli masz obawy co do tego, że typ nie wejdzie, to go nie graj.


odc. 1 – Jak zacząć przygodę z zakładami bukmacherskimi?

odc. 2 – Stawiamy swój pierwszy kupon.

odc. 3 – Handicap europejski i azjatycki.

odc. 4 – Pewniak.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

 1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
 2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
 3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

 

Poprzedni artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 259
Następny artykułCzterech kandydatów na menedżera Evertonu