Legia Warszawa

Legia Warszawa ogłosiła dwa transfery. Zawodnikami Mistrzów Polski zostali  Portugalczycy – Salvador Agra i Luis Rocha. Tym samym powiększyła się kolonia portugalska w Warszawie. 

Obaj zawodnicy to byli młodzieżowi reprezentanci Portugalii. Salvador Agra to zawodnik ofensywny. Może występować zarówno na skrzydle jak i na środku ataku. W najwyższej klasie rozgrywkowej Portugalii wystąpił w 157 spotkaniach, w których zdobył 27 bramek i zanotował 26 asyst. W Portugalii występował w takich zespołach jak Nacional, Braga, Olhanense, Aves, Coimbra). Poza tym ma za sobą przygodę z ligą hiszpańską (Betis, Granada i Cadiz) oraz włoską (Siena). Zawodnik podpisał umowę, która będzie obowiązywała najbliższe 2,5 roku, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Luis Rocha to lewy obrońca. Z Legią związał się kontraktem do 31 czerwca 2020 roku, z opcją przedłużenia o rok. Większą część kariery ten 25-latek spędził w w Vitorii Guimaraes (38 spotkań) i greckim Panetolikosie (52 mecze i dwa gole). W ekipie z Warszawy będzie występował z numerem 16.

Obaj zawodnicy już w poniedziałek wylecą z Legią Warszawa na obóz przygotowawczy do Portugalii. Na wiosnę okaże się jak dobre rozeznanie w rodzimym rynku piłkarskim ma opiekun mistrzów Polski – Ricardo Sa Pinto, czy jego rodacy okażą wzmocnieniami zespołu w drodze po tytuł.

foto: legia.com


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.