Fortuna – odbierz większy bonus z Gol.pl!

0
Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

Fortuna to niewątpliwie jeden z bardziej znanych bukmacherów, który oferuje legalne zakłady na naszym rynku. Dzięki współpracy naszego portalu z Fortuną możecie odebrać większy bonus tylko dla naszych Czytelników!

Fortuna to spółka, która oferuje zakłady bukmacherskie w Polsce już od dobrych kilku lat. Jest to też pierwszy operator, który uruchomił w naszym kraju legalne zakłady przez internet. Jeśli jeszcze nie macie konta w Fortunie, polecamy nadrobić to jak najszybciej. Tym bardziej, że dzięki nam otrzymacie większy bonus niż osoby rejestrujące się bezpośrednio na stronie! Przed Wami największe zalety tego operatora!

1. Zakład bez ryzyka – wyższy dla naszych Czytelników!

W Fortunie przy pierwszym zakładzie po rejestracji nie ryzykujecie zupełnie nic. Wszystko dzięki promocji zakład bez ryzyka, która obejmuje wszystkie nowe konta. Więc jeśli nie graliście jeszcze u tego operatora, ta oferta jest właśnie dla Was!

Wszystko działa bardzo prosto – jeśli Wasz pierwszy zakład okaże się przegrany, w ciągu trzech dni operator zwróci Wam kwotę (pomniejszoną o 12-procentowy podatek) w postaci specjalnego bonusu. Właśnie tutaj dodatkowo do gry wkraczamy my! Standardowy bonus w tym wypadku wynosi bowiem 100 złotych, ale dzięki rejestracji za pośrednictwem Gol.pl zostanie on zwiększony i wyniesie 110 złotych!

Być może różnica na pierwszy rzut oka wydaje Wam się niewielka, ale przy trafieniu kuponu z wysokim kursem może okazać się naprawdę znacząca! Pamiętajcie jednak, że operator pomniejsza kwotę zwrotu o podatek, więc aby odebrać darmowy zakład na 110 złotych, musicie wcześniej zagrać kupon za 125 złotych. Jeśli Wasz pierwszy kupon okaże się trafiony, zwrotu oczywiście nie otrzymacie. Ale w tym wypadku powinniście być zadowoleni – na Waszym koncie i tak wylądują przecież wygrane pieniądze!

2. Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 400 złotych

Zazwyczaj bukmacherzy oferują jeden bonus dla nowych graczy, a jeśli już jest ich więcej, to użytkownicy sami muszą wybrać, z której opcji skorzystają. W Fortunie jest jednak inaczej – promocje wymienione w tym i poprzednim punkcie łączą się! Dzięki temu możecie dodatkowo zgarnąć na początku naprawdę spore pieniądze.

Fortuna oferuje bowiem bonus równy pierwszej wpłacie na konto aż do kwoty 400 złotych. Aby go odebrać, musicie wcześniej czterokrotnie obrócić wpłaconą kwotą. Do obrotu wliczają się kupony, na których znajdują się co najmniej trzy różne wydarzenia, a łączny kurs to 1,90. Na pierwszą wpłatę macie 10 dni od momentu założenia konta, a na spełnienie warunków obrotu 60 dni. Jeśli uda Wam się spełnić powyższe warunki, na Waszym koncie wyląduje specjalny bonus – równy pierwszej wpłacie.

3. Fortuna Klub Plus

Fortuna Klub Plus to swego rodzaju program lojalnościowy, w którym dostajecie punkty za każdy postawiony zakład u tego bukmachera. Nie musicie nigdzie się zapisywać – założenie konta w serwisie internetowym Fortuny jest równoznaczne z przystąpieniem do klubu. Później na waszym koncie lądować będą punkty – jeden punkt za każde dwa złote postawione u tego operatora. Punkty możecie później wymienić między innymi na zakłady bez ryzyka i bonusy od wpłaty. W przyszłości planowane jest także wprowadzenie innych nagród, program będzie więc rozwijany.

4. Znakomita aplikacja mobilna

Obecnie spora część zakładów – w zasadzie nawet większość – zawierana jest za pomocą urządzeń mobilnych. Pod tym względem polscy bukmacherzy odstają nieco od zagranicznej konkurencji i rzadko można spotkać dedykowane i przede wszystkim intuicyjne aplikacje na tablety i smartfony. W Fortunie jest jednak inaczej! Operator ten już od dłuższego czas ma dedykowaną aplikację na urządzenia z systemem Android i iOS. Ma ona wszystkie niezbędne funkcje – możecie nie tylko łatwo stawiać zakłady, ale też śledzić wyniki i statystyki poszczególnych meczów. Wszystko jest bardzo łatwe w obsłudze, więc aplikacja z pewnością przypadnie Wam do gustu!

5. Hit dnia i Superoferta

Jeśli chodzi o marżę, to jest zbliżona do tej oferowanej przez innych polskich bukmacherów – zazwyczaj wynosi 8-10%. Najważniejsze mecze mają jednak znacznie korzystniejsze kursy! Wszystko dzięki temu, że lądują one w specjalnym kategoriom – Hit dnia lub Superoferta. W obu przypadkach marża jest zdecydowanie niższa i wynosi zaledwie kilka procent. Dzięki temu przy najważniejszych spotkaniach to właśnie w Fortunie złapiecie najlepsze kursy na polskim rynku, a więc największe będą również Wasze wygrane!

Jeśli chcecie skorzystać ze wszystkich promocji, jakie ma dla Was Fortuna, a nie macie jeszcze konta u tego operatora, czym prędzej załóżcie je za pomocą linku przeznaczonego specjalnie dla naszych Czytelników – będziecie mieli pewność, że nie ominie Was żadna z ofert przygotowanych dla graczy Fortuny. Powodzenia!


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułAdam Nawałka – W tym meczu najważniejsze były trzy punkty
Następny artykułPlotki, ploteczki, plotunie – czyli najciekawsze informacje transferowe ostatnich dni