Legia wyciąga wnioski z wielu nieudanych zakupów i w najbliższych miesiącach zmieni politykę transferową. Dariusz Mioduski zamierza skupić się na sprowadzaniu do Warszawy utalentowanych młodych piłkarzy.

Do tej pory “Wojskowi” słynęli z tego, że wzmocnień szukali za granicą i  często ryzykowali decydując się na sprowadzanie podstarzałych piłkarzy z głośnym nazwiskiem. W poprzednim sezonie jednak pomysł zakontraktowania Eduardo czy Mauricio zdecydowanie nie wypalił i Dariusz Mioduski zdecydował się na zmianę w polityce transferowej. W najbliższych miesiącach Legia Warszawa ma skupować utalentowanych polskich młodych piłkarzy, a następnie ich wypożyczać.

Jako pierwsi w letnim okienku transferowym do Warszawy trafić mogą Patryk Szysz oraz Przemysław Banaszak. Pierwszy z nich to 20-latek, który w barwach Górnika Łęczna w zeszłym sezonie Nice 1 Ligi zdobył 10 bramek i zanotował 2 asysty. Banaszek natomiast grał w 3 lidze w barwach Chełmianki Chełm, a minione rozgrywki były dla niego bardzo udane, bowiem aż 20 razy wpisał się na listę strzelców. Ostatnio głośno zrobiło się także na temat trafienia Patryka Klimali z Wigier Suwałki na Łazienkowską. Musimy przyznać, że nowa polityka transferowa Legii naprawdę nam się podoba!


Reprezentacja Polski pierwszy mecz na mundialu rozegra już 19 czerwca,a ich rywalem będzie Senegal. Według oferty bukmachera LvBet faworytem tego meczu będą właśnie podopieczni Adama Nawałki – kurs na ich wygraną wynosi 2,30, remis wyceniany jest na 3,20, a zwycięstwo Sadio Mane i spółki na 3,35Stawiaj na ten mecz w nowej aplikacji mobilnej LvBet!

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł