Jak Zdzisław Kręcina mówi, że załatwi to masz pewność, że załatwi. Były prominentny działacz PZPN poszedł do zakładów bukmacherskich LVbet i ogarnął nam wszystkim aplikację mobilną, której tak bardzo nam brakowało.

Bukmacher miał – prawie – wszystko, co nam było potrzebne do szczęścia. Atrakcyjne kursy, szeroka oferta, dobry bonus na start, darmowa gotówka na początek i przejrzysta strona internetowa. Brakowało jednej rzeczy. Rzeczy, która u konkurencji była już od dawna. Aplikacji mobilnej. Zdzisław Kręcina nie mógł na to patrzeć, trzasnął ręką w stół i programiści raz, dwa wzięli się do tematu. I o to jest!

Aplikacja mobilna LVbet to przede wszystkim cztery opcje:
  1. Pełna oferta zakładów przedmeczowych i live – skorzystaj z szerokiej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo. Obstawiaj gdzie i kiedy chcesz.
  2. Match tracker – dzięki wizualizacjom na żywo wszystkich wydarzeń sportowych możesz być jeszcze bliżej gry.
  3. Błyskawiczne wpłaty i wypłaty – Za pomocą LVbet Rapid PAY Twoje środki finansowe trafią na konto bankowe nawet w 10 minut.
  4. Prostota i funkcjonalność – Obstawianie nigdy nie było tak łatwe. Skorzystaj z aplikacji mobilnej LV BET w dowolnym miejscu i czasie.

Jak pobrać aplikację mobilną zakładów bukmacherskich LVbet?

Niestety z powodów ograniczeń Google, aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play. Aby zainstalować nową aplikację:

  1. W ustawieniach telefonu wybierz opcję zabezpieczenia lub bezpieczeństwo i zezwól na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż sklep Google Play.
  2. Kliknij Pobierz.
  3. Po zakończeniu pobierania w centrum powiadomień wybierz lvbet.apk aby rozpocząć proces instalacji i ciesz się aplikacją mobilną od LVbet!

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł