Fortuna kończy swoją jesienną ofensywę produktową. Poznaj Mecz+ i Super+Hit

0
zakłady bukmacherskie Fortuna

Kończy się listopad, a wraz z nim jesienna ofensywa produktowa zakładów bukmacherskich Fortuna. W ostatnich dniach poznaliśmy kolejne dwie promocje, które składają się na zaprezentowany w tym miesiącu Produkt+.

Przypomnijmy, że do tej pory poznaliśmy dwa usprawnienia, które z dzisiaj prezentowaną dwójką składają się na wspomniany wyżej Produkt+. Pierwszym z nich było podniesienie limitu maksymalnej wygranej do 601 000 PLN, a drugim Ekspert+, który pozwalał na zwiększenie swojej wygranej i zgarnięcia dodatkowego bonusu.

W ostatnich tygodniach listopada Fortuna ogłosiła, że zamyka swoją jesienną akcję usprawnieniami Mecz+ i Super+Hit.

Mecz+ to coś, co na pewno spodoba się większości graczom, jak nie wszystkim! Pewnie nie raz chciałeś postawić dwa zdarzenia z jednego meczu, ale żaden z bukmacherów tego nie proponował. Zakłady bukmacherskie Fortuna wyszły naprzeciw wszystkim swoim użytkownikom i właśnie to umożliwiły! Zakłady w obrębie jednego wydarzenia sportowego zostały podzielone na cztery grupy, z których klient może wybrać po jednym typie z każdej z nich.

Grupy wyglądają następująco:

  • główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, 1. Drużyna strzeli bramkę, 2. drużyna strzeli bramkę, obie drużyny strzelą, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
  • kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
  • rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych, 1. drużyna wykona X rzutów rożnych, 2. drużyna wykona X rzutów rożnych;
  • spalone: liczba spalonych;

Mało tego! W ramach kuponów AKO lub MaxiKombi można zagrać Mecz+ na więcej niż jeden mecz.

Super+Hit to nic innego jak możliwość połączenia na jednym kuponie wydarzeń z SUPEROFERTY i HITU DNIA. Jeśli nie wiesz, co to takiego, to śpieszymy z wyjaśnieniami. Są to dwa flagowe projekty Fortuny, które umożliwiają graczom obstawienie po wyższych kursach najbardziej wyrównanych i najatrakcyjniejszych wydarzeń sportowych. Dzięki temu użytkownicy dostają szansę na skonstruowanie kuponu o jeszcze wyższym kursie, a co za tym idzie – wygrana będzie jeszcze większa!


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułWytypuj grupę na MŚ dla Polski i odbierz bonus od LVbet
Następny artykułLigue 1 – Wpadki faworytów, błysk geniuszu Neymara