Ekspert+, czyli kolejna listopadowa nowość Fortuny

0
Fortuna

Jesienna ofensywa Fortuny nadal trwa! Po zapowiedzianym w zeszły poniedziałek podniesieniu limitu wygranej do 600 001 PLN czas na kolejną nowość z listopadowej kampanii Produkt+. 

Fortuna wprowadziła do swojej oferty następne usprawnienie! Kolejny produkt bukmachera pozwoli graczom na powiększenie swojej wygranej – aż do 33% oraz na zyskanie dodatkowego bonusu – aż do 5 000 PLN!

Ekspert+, bo tak nazywa się nowa promocja Fortuny, to nic innego jak rodzaj zakładów wzajemnych typu 1×2. Gracz może obstawić od 8 do nawet 20 zdarzeń, głównie dotyczących LOTTO Ekstraklasy, Nice 1. Ligi, a także innych topowych rozgrywek europejskich.

W zależności ile dokładnych typów zdecydujesz się zagrać, możesz uzyskać bonus do ewentualnej wygranej według podanego niżej schematu:

  • 8 i 9 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.11 (co w praktyce oznacza +11% do wygranej)
  • 10 i 11 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.22 (co w praktyce oznacza +22% do wygranej)
  • min. 12 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.33 (co w praktyce oznacza +33% do wygranej)

Ponadto, jeśli uda Ci się wytypować poprawnie wszystkie wydarzenia (nieważne ile ich masz na kuponie), to do Twojej wygranej dolicza się bonus 5 000 PLN (do podziału między wszystkich graczy, którzy trafią danego EKSPERTA+). Należy pamiętać tylko o minimalnej stawce, która wynosi 5 PLN.

To nie koniec listopadowej kampanii Produkt+, podczas której zakłady bukmacherskie Fortuna prezentują kolejne ulepszenia i zmiany z myślą o potrzebach klientów, którzy poszukują coraz to lepszej oferty. Przed nami jeszcze dwie kolejne odsłony nowych usprawnień na Fortunie!


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 264
Następny artykułJakub Błaszczykowski dogonił Kazimierza Deynę