Fortuna podnosi limit wygranej do 601 000 PLN!

0
produkt+ fortuna

Każdy już słyszał o rządowym projekcie 500+, ale czy doszły do Was wiadomości o tym, że zakłady bukmacherskie Fortuna wprowadzają swój autorski program z plusem w nazwie? Jeśli nie, to czym szybciej przeczytajcie o Produkcie+!

Jesienna ofensywa Fortuny zaczyna się naprawdę nieźle, ponieważ od podniesienia limitu wygranej na jednym kuponie do 601 000 tysięcy złotych! Jest to ponad trzykrotnie więcej niż poprzednio. Tym samym bukmacher może się pochwalić największym takim limitem na polskim rynku. Nowość dotyczy oczywiście wszystkich graczy Fortuny – tych nowych, jak i tych starych. Niezależnie od tego czy grają zakłady singlowe, czy AKO. Niezależnie także od stawki! Dziś poświęcając jedynie dwa złote możesz postawić taśmę życia i zbliżyć się do bycia milionerem.

To nie koniec, ponieważ 600 000+ to początek listopadowej kampanii Produkt+, podczas której zakłady bukmacherskie Fortuna zaprezentują kolejne ulepszenia i zmiany z myślą o potrzebach klientów, którzy poszukują coraz to lepszej oferty. Tym samym bukmacher odpowiada na wołania swoich użytkowników, a kolejne nowości będziemy poznawać w każdy następny poniedziałek.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułZawód posiadaczy Kane’a i Salah zbawca – wnioski po 11. kolejce Premier League
Następny artykułTrener Freiburga ciepło o Kapustce