Arkadiusz Milik zaskakuje po operacji

0

Arkadiusz Milik po raz kolejny zaskakuje lekarzy sprawnością tuż po operacji. Czy reprezentant Polski wróci do gry szybciej niż zapowiadano?

Do tej pory informacje na temat Arkadiusza Milika, który zerwał więzadła przednie w prawym kolanie, nie były zbyt dobre. Profesor Paolo Mariani po raz drugi operował kontuzjowanego Arkadiusz Milika i tuż po zabiegu twierdził, że zniszczenia w prawym kolanie były większe, niż w lewym. Gdy emocje już opadły, docierają do nas znacznie lepsze wieści.

Według lekarza Napoli, Alfonso De Nicoli, reprezentant Polski bardzo dobrze zniósł ciężką operację i tuż po niej zaskoczył sprawnością:

– Arek ponownie nas zaskoczył, bowiem kilka godzin po operacji był w stanie rozciągnąć kolano, zginał je prawie maksymalnie. Powiedział, że czuje się lepiej, bo już raz zmagał się z taką kontuzją. Nie chcę podawać dokładnego terminu jego powrotu, ale jeśli wszystko przebiegnie w dobry sposób, możemy zobaczyć go już w styczniu. Na pewne diagnozy musimy poczekać około miesiąca. Warto zaznaczyć, że druga operacja była bardziej złożona, ale to nie oznacza, że kontuzja jest gorsza niż ta w lewej nodze.

Tylko czy szybki powrót reprezentanta Polski do gry to na pewno dobry pomysł? Od razu przypomina nam się scenariusz po pierwszej kontuzji, kiedy napastnik błyskawicznie pojawił się na murawie, co nie skończyło się zbyt dobrze. Oczywiście, dwie sprawy nie muszą być ze sobą powiązane, ale lepiej dmuchać na zimne. Zarówno Milikowi, jak i Adamowi Nawałce zależeć będzie, by piłkarz zagrał na mundialu w Rosji  (o ile pomyślnie zakończymy eliminacje), ale warto pamiętać, że przy tak poważnych urazach pośpiech to zły doradca.

Już w niedzielę podopieczni trenera Sarriego zagrają z Cagliari i wszystko wskazuje na to, że nadal będą mogli pochwalić się kompletem punktów. Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna kurs na zwycięstwo Napoli to 1,13, remis wyceniany jest na 10,0, a niespodziewana wygrana gości na 22,0.

________________________________________________________________________

BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułLOTTO Ekstraklasa – szczęśliwy remis Cracovii w Gdyni
Następny artykułMaciej Rybus jednak zagra z Armenią i Czarnogórą?