ForBET – Moc bonusów i promocji na wyciągnięcie ręki!

0
Forbet

Do grona bukmacherów, których ofertę polecamy naszym Czytelnikom, dołącza kolejny operator. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z dobrodziejstwami platformy ForBET. 

Bonus powitalny – 100% do 600 złotych

Zakładając konto na ForBET możecie liczyć na bonus powitalny w wysokości 100% od pierwszej wpłaty do 600 złotych. Minimalny depozyt, który musicie złożyć, aby odebrać ten bonus, wynosi 20 złotych.

Podobnie jak w przypadku innych tego typu promocji, jego odbiór zależy od obrotu wpłaconymi funduszami. W przypadku tego konkretnego bonusu należy dokonać ośmiokrotnego obrotu po minimalnym kursie 3.0. Bonus dla nowych graczy przyznawany zostaje automatycznie*.

* Bonusy są rozliczane i przydzielane w godzinach pracy Działu Promocji, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Najczęściej zadawane pytania na temat zasad przyznawania bonusu powitalnego znajdziecie w tym miejscu. 

Cashback za nietrafione zakłady 

ForBET dba o graczy, którzy zdecydują się zainwestować swoje środki w zakłady u tego operatora. W tym celu udostępnia swoim użytkownikom opcję cashbacku za nietrafione typy. Oferta ta zostaje dodana do konta w każdy 14. i 28. dzień miesiąca za dwutygodniowe okresy rozliczeniowe.

Suma stawek z przegranych zakładów zostanie Wam zwrócona w postaci środków bonusowych i będzie wynosiła 5% od nietrafionych typów do maksymalnej kwoty 700 złotych (min. kwota zwrotu to 5 złotych).*

*Zasady promocji:

 • Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
 • Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane – usunięte.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Gramy razem – 12% do wygranych

Grając na platformie ForBET po założeniu konta przez nasz portal możecie liczyć na specjalne przywileje. Jednym z nich jest promocja, w której grając minimum 3 zdarzenia na kuponie z łącznym kursem minimum 2.00 współczynnik wyniesie 1.00, dzięki czemu zapłacicie połowę podatku od postawionej stawki.

Jeśli jesteście graczami, którzy na swoich kuponach umieszczają mniejszą liczbę zdarzeń, z pewnością nie poczujecie się pokrzywdzeni. Grając dwa zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 1.50 ForBET podzieli się z Wami podatkiem, a współczynnik wyniesie 0.94. W sytuacji, w której lubujecie się w stawianiu zakładów na jedno zdarzenie, współczynnik wyniesie 0.88.*

*Zasady promocji:

 • ForBET posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Serwis zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić pewnych graczy do udziału w promocjach.
 • ForBET pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca.
 • Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres [email protected], podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora.

Bonus 500+

Zasilenie budżetu w postaci dodatkowych 500 złotych opanowało również platformę ForBET. Możecie je otrzymać, dokonując w miesiącu kalendarzowym depozytów o łącznej wartości minimum 500 złotych. Bonus przyznawany jest po dwukrotnym obróceniu wpłaconych środków po min. kursie 2.00. 

Po spełnieniu powyższych warunków, wyślijcie wiadomość na adres [email protected] i poinformujcie o tym operatora (od 1. do 10. dnia miesiąca za poprzedni miesiąc rozliczeniowy). Bonus 500+ w postaci 10% od wpłat do 700 złotych pojawi się na Waszym koncie w ciągu 48 godzin roboczych. Aby wypłacić środki bonusowe, należy czterokrotnie obrócić nimi po min. kursie ogólnym 2.00.*

*Zasady promocji:

 • Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
 • Promocja nie łączy się z innymi. Aby skorzystać z bonusu z danego miesiąca, należy zakończyć bonus z poprzedniego miesiąca.
 • Otrzymanie bonusu „500+” wyklucza możliwość korzystania z innych promocji (w miesiącu jego przyznania). Obostrzenie to nie dotyczy promocji „Gramy razem”.
 • Bonusy są rozliczane i przydzielane w godzinach pracy Działu Promocji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Ako friendly – nie wyrzucajcie kuponów do kosza

Nie wszedł Wam akumulator? Nie martwcie się – ForBET znajdzie sposób, aby wynagrodzić Wam utracone środki! Oto dwa sposoby, na które mimo niepowodzenia możecie zgarnąć bonus od przegranych zakładów.

Ako return

Opcja ta przeznaczona jest dla graczy, którzy w historii konta posiadają co najmniej 10 przegranych zakładów. Jeśli spełniacie ten warunek, wyślijcie wiadomość na adres [email protected] z tematem “AKO RETURN”, w której zamieścicie swój login i numery kuponów kwalifikujących się do promocji. W ciągu 48 godzin roboczych na Waszym koncie pojawi się dodatkowe 10 złotych. Zgłoszenie po bonus można ponowić po kolejnych dziesięciu przegranych akumulatorach.*

*Zasady promocji: 

 • Stawka przegranego akumulatora musi wynosić min. 10 PLN, kurs AKO min. 3.00, ilość zdarzeń na kuponie minimum 3.
 • Raz przegrane akumulatory nie mogą być wykorzystane ponownie.
 • Organizator może odmówić przyznania bonusu jeśli kupon zgłoszony do promocji jest identyczny lub bardzo podobny do kuponu już wykorzystanego w promocji.
 • Kupony podane w promocji nie mogą być starsze niż 21 dni.
 • Bonusem należy obrócić 4-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.0.

Ako cashback

Ta promocja przeznaczona jest dla graczy, którzy jak mantrę powtarzają stwierdzenie “jeden meczyk mi nie wszedł”. ForBET zrekompensuje Wam każdy akumulator z jednym nietrafionym zdarzeniem.

Aby sięgnąć po bonus “ako cashback” musicie mieć na koncie przegranego akumulatora ze stawką min. 10 złotych po kursie min. 3.00. Na jednym kuponie powinno znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, każde po min. kursie 1.12.

Jeśli spełnicie te warunki, na Waszym koncie pojawi się bonus odpowiednio 5 złotych (dla kuponów z 5-8 zdarzeniami) lub 10 złotych (dla kuponów, na którym było powyżej ośmiu zdarzeń).

Zgłoszenia po odbiór bonusów odbywają się analogicznie, jak w przypadku promocji “Ako return”, z tą różnicą, że w tytule wiadomości wpisujecie “AKO CASHBACK“.*

*Zasady promocji: 

 • Raz przegrane akumulatory nie mogą być wykorzystane ponownie.
 • Kupon podany w promocji nie może być starszy niż 7 dni licząc od momentu zgłoszenia
 • Organizator może odmówić przyznania bonusu jeśli kupon zgłoszony do promocji jest identyczny lub bardzo podobny do kuponu już wykorzystanego w promocji.
 • W promocji biorą udział kupony postawione od 02.12.2016 od godz. 11:00
 • Bonusem należy obrócić 4-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.0

Zasady ogólne AKO friendly:

 • Zakłady z konta bonusowego nie kwalifikują się do promocji.
 • Promocje nie łączą się.

Poprawność zgłaszania kuponów:

Poprawne zgłoszenia kuponów w ramach promocji “Ako return/cashback” wyglądają następująco:

000001, 000002, 000003, 000004, 000005, 000006, 000007, 000008, 000009, 000010

 • Organizator zastrzega sobie prawo do rozliczania tylko poprawnie zgłoszonych kuponów.
 • Bonusy są rozliczane i przydzielane w godzinach pracy Działu Promocji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić Was do założenia konta na platformie ForBET za pośrednictwem linka dedykowanego Czytelnikom naszego portalu. Możecie być pewni, że dzięki nam nie ominie Was żadna godna uwagi promocja!

Powodzenia!

baner Forbet

Poprzedni artykułRomeo Jozak nowym trenerem Legii Warszawa!
Następny artykułEderson z Feyenoordem w kasku, Toure przed telewizorem