Arkadiusz Milik zerwał więzadła?!

0

Arkadiusz Milik nie będzie najlepiej wspominać sobotniego meczu Serie A, w którym Napoli zmierzyło się z beniaminkiem SPAL. Reprezentant Polski na boisku pojawił się w 70. minucie, a następnie nabawił się kontuzji, po której nie podnosił się z boiska przez kilka minut. Napastnik ma już za sobą niedzielne badania, po których jego klub wydał oficjalne oświadczenie na temat jego stanu zdrowia.

Włodarze Napoli już kilkanaście chwil po zakończeniu sobotniego meczu poinformowali, że Arkadiusz Milik w niedzielny poranek przejdzie badania, które w pewnym stopniu pomogą określić jego sytuację. W niedzielę pojawił się kolejny oficjalny komunikat, który nie wyklucza tego, że reprezentant Polski będzie musiał przejść operację:

– Po badaniach przeprowadzonych w klinice Pineta Grande istnieje prawdopodobieństwo konieczności przeprowadzenia operacji. Milik jutro spotka się w klinice Villa Stuart z profesorem Mariani.

Na temat kontuzji Milika na łamach portalu “łączynaspiłka.pl” wypowiedział się także Jacek Jaroszewski, czyli lekarz reprezentacji Polski. On uważa, że jest jeszcze za wcześnie, aby cokolwiek wyrokować:

– Jeszcze za wcześnie, by ocenić, co dokładnie się stało. Arek w poniedziałek przejdzie konsultację medyczną w klinice Villa Stuart u doktora Piera Paolo Marianiego, jednego z najbardziej szanowanych włoskich specjalistów w zakresie ortopedii i traumatologii. To on rok temu przeprowadził operację lewego kolana Milika. Teraz również istnieje ryzyko operacji, ale wszystko wyjaśni się jutro. Trzymajmy za Arka kciuki! 

Przypomnijmy, że to nie pierwsza poważna kontuzja Milika. Napastnik Napoli w ubiegłym roku zerwał więzadła krzyżowe. Konieczna była operacja, po której Polak pauzował kilka miesięcy.

Włoska telewizja RAI nieco później podała informację, że Arkadiusz Milik zerwał więzadła w kolanie. Jeżeli potwierdzi się ta diagnoza, napastnika nie zobaczymy na boisku przez kilka miesięcy.

________________________________________________________________________

BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułManchester City wyrównał 59-letni rekord ligi angielskiej
Następny artykułLegia szuka wzmocnień w Rumunii, trzech kandydatów