Znamy plany sparingów reprezentacji Polski

0

Wiemy gdzie zamieszkają reprezentanci Polski podczas rosyjskiego mundialu, a także z kim zagrają w meczach kontrolnych przed turniejem.

Prezes Polskiego Związu Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, zdradził jak będzie wyglądać plan przygotowań reprezentacji Polski do mistrzostw świata w Rosji. Tuż po losowaniu fazy grupowej, które odbyło się 1 grudnia w Moskwie, sztab naszej reprezentacji rozpoczął pracę, której efekty widać już teraz. Były piłkarz między innymi Juventusu, a obecnie działacz, potwierdził, że gracze Adama Nawałki w marcu rozegrają dwa mecze towarzyskie. Rywale oczywiście będą dopasowani do tych, z którymi zagramy na mundialu. Tym samym rolę Senegalu odgrywać będzie Nigeria, a jako Japonię potraktujemy ekipę Korei Południowej. Te dwa pojedynki mają odbyć się we Wrocławiu i Chorzowie.

Tuż przed wylotem do Rosji rozegramy jeszcze dwa sparingi. W czerwcu Polacy zagrają w Poznaniu, ale wciąż nie wiadomo kto będzie ich rywalem. Ostatni test odbędzie się w Warszawie, a naszymi przeciwnikami znów będą Litwini.

Poznaliśmy także ośrodek, w którym nasi reprezentanci będą mieszkać podczas rosyjskiego turnieju. Zbigniew Boniek zdradził, że na bazę naszej kadry wybrano Soczi, ale dopóki PZPN nie podpisze odpowiednich dokumentów, sprawa nie może zostać oficjalnie ogłoszona.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPorady do Fantasy Premier League przed 16. kolejką
Następny artykułTomasz Jodłowiec trafi do Podbeskidzia?