Wiemy, z kim reprezentacja Polski zagra tuż przed mundialem!

0

Poznaliśmy rywala, z którym reprezentacji Polski zmierzy się tuż przed wylotem na mistrzostwa świata w Rosji. Podopieczni Adama Nawałki zagrają z Litwą.

Już wcześniej poznaliśmy dwa zespoły, z którymi nasza reprezentacja zmierzy się po udanych eliminacjach do mundialu. 10 listopada do Warszawy przyleci reprezentacja Urugwaju bez Luisa Suareza w składzie, a trzy dni później podopieczni Adama Nawałki podejmą Meksyk w Gdańsku.

Wiemy już także, kto będzie ostatnim sparingpartnerem naszej kadry przed wylotem na mistrzostwa świata do Rosji. Wszystko wskazuje na to, że na Stadionie Narodowym zagramy z Litwą. Przypomnijmy, że z tym zespołem graliśmy także przed wyjazdem na mistrzostwa Europy, w których po konkursie rzutów karnych przegraliśmy z Portugalią w ćwierćfinale turnieju. W 2016 roku zagraliśmy z naszymi sąsiadami w Krakowie, a kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim imienia Henryka Reymana nie zobaczyli bramek.

Podopieczni Edgarasa Jankauskasa w eliminacjach do przyszłorocznego mundialu zajęli przedostatnie miejsce w grupie F zdobywając raptem sześć punktów w dziesięciu spotkaniach. Przypomnijmy, że z tej grupy awans na turniej zapewniła sobie reprezentacja Anglii, natomiast  największym pechowcem okazała się reprezentacja Słowacji, która zajęła drugie miejsce, ale miała najsłabszy bilans spośród wszystkich ekip sklasyfikowanych na drugich pozycjach w grupach i zabrakło dla niej miejsca w dalszej walce o mundial.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułSystem VAR trafi do Hiszpanii już w przyszłym sezonie!
Następny artykułWenger – Nie można myśleć, że Nketiah jest już gotowy