Zmiennik dla Roberta Lewandowskiego nie jest priorytetem? “Nic się nie stanie jak nie kupimy nikogo zimą”

0

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że zimą do Bayernu Monachium na pewno trafi napastnik, który docelowo będzie miał pełnić funkcję zmiennika dla Roberta Lewandowskiego. Ostatnie wypowiedzi trenera, Juppa Heynckesa, sugerują, że niekoniecznie tak musi być.

Po tym, jak kilkanaście dni temu kontuzji nabawił się Robert Lewandowski, Bayern Monachium został bez napastnika. To zmusiło działaczy do zastanowienia się nad przyszłością i podjęcia decyzji o pozyskaniu zmiennika dla reprezentanta Polski w zimowym okienku transferowym.

W kontekście napastnika, który ma trafić do Bayernu Monachium, najczęściej mówi się o zawodniku Hoffenheim, Sandro Wagnerze. Spekulacje te zostały potwierdzone przez samego gracza oraz jego trenera, Juliana Nagelsmanna.

Tymczasem szkoleniowiec klubu z Bawarii, Jupp Heynckes, przyznał, że nie jest zwolennikiem szukania wzmocnień na siłę:

– Nie jestem zwolennikiem szukania teraz na siłę. Trzeba w spokoju wszystko przeanalizować i podjąć decyzję. Nie można dokonywać ich pod wpływem impulsu tym bardziej do takiego klubu jakim jest Bayern, gdzie oczekiwania są duże. Ciężko znaleźć jest odpowiedniego zawodnika.

72-latek dodatkowo poinformował, że pewnym nie jest to, że jakikolwiek napastnik zimą trafi Allianz Arena:

– Będzie nam ciężko znaleźć zmiennika dla Lewandowskiego. Poza Sandro Wagnerem są też inni, dobrzy zawodnicy. Nic się nie stanie jak nie kupimy nikogo zimą. Musimy rozważyć wszystkie alternatywy.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ
Poprzedni artykułMaciej Rybus nie zagra do końca roku
Następny artykułWisła Płock pozyskała bramkarza z mistrza Finlandii