Wiemy, jak będzie wyglądać piłka na mundial w Rosji!

0

Do internetu wyciekły pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć futbolówkę Adidas Telstar 2018. Zobaczcie, jak będzie wyglądać piłka specjalnie wyprodukowana na mistrzostwa świata w Rosji!

Niemiecka firma Adidas to producent piłek przeznaczonych na mistrzostwa świata od wielu lat. Projektanci nie zapominają o historii i przy tworzeniu futbolówki na rosyjski turniej sięgnęli do korzeni. Nowa piłka, która nazywać się będzie Telstar 2018, ma nawiązywać do tych, którymi grano na mistrzostwach świata w 1974 roku rozgrywanych w Republice Federalnej Niemiec.

Oficjalna prezentacja piłki przypadnie na 1 grudnia, kiedy to odbędzie się ceremonia losowania fazy grupowej turnieju. Przypomnijmy, że reprezentanci Polski będą losowani z pierwszego koszyka. Czy podopieczni Adama Nawałki zawojują mundial, który potrwa od 14 czerwca do 15 lipca? Liczymy na to, że nasza kadra nawiąże do 1974 roku tak jak projektanci związani z firmą Adidas. Wtedy to zostaliśmy trzecią drużyną świata, a królem strzelców turnieju z siedmioma trafieniami został Grzegorz Lato.

Zanim pojedziemy na najważniejszy reprezentacyjny turniej, naszą kadrę czeka kilka spotkań towarzyskich. W listopadzie do Polski przyjadą reprezentacje Urugwaju i Meksyku, a tuż przed wylotem do Rosji najprawdopodobniej zagramy z Litwą.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPremier League po polsku #GW10
Następny artykułDebiut Vallejo w stylu Woodgate’a