Wielki gest Arkadiusza Milika. Zapłacił za operację byłego klubowego kolegi!

0

Ostatnie dni bez wątpienia nie są najlepsze dla Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski po raz drugi w karierze zerwał więzadła krzyżowe przednie i jest już po operacji. Kontuzja wykluczyła go z gry na kilka miesięcy i pod znakiem zapytania stoi jego potencjalny występ (jeśli Biało-czerwoni wywalczą kwalifikację) na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Rosji. Napastnik w trudnych chwilach jednak nie zapomina o dawnych kolegach, a przekonał się o tym Konrad Nowak.

– Tak bywa, jeżeli mamy do czynienia z powtórnym zerwaniem. Ma to dać gwarancję, że kolejny raz już nigdy więzadło nie zostanie zerwane – tak mówił fizjoterapeuta Górnika Zabrze oraz reprezentacji Polski, Bartłomiej Spałek, o kontuzji Konrada Nowaka. Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników klubu z Górnego Śląska nie może mówić o szczęściu, bowiem po raz kolejny na jego drodze ma do pokonania dużą przeszkodę. 22-latek po raz drugi w karierze zerwał więzadła krzyżowe.

Nowak może jednak mówić o szczęściu w nieszczęściu. Zawodnik Górnika Zabrze przekonał się o tym, że Arkadiusz Milik ma wielkie serce. Jak poinformował dziennikarz “Przeglądu Sportowego”, Łukasz Olkowicz, piłkarz Napoli, zdecydował się opłacić wartą 20 tysięcy euro operację Nowaka.

Zabieg został przeprowadzony w klinice profesora Paolo Marianiego, który kilka dni później ponownie operował kontuzjowanego Milika. Nowak i Milik znają się za czasów, gdy obaj grali w Rozwoju Katowice.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułReprezentacja Polski nigdy nie wygrała w Armenii
Następny artykułCarlo Ancelotti odpocznie od pracy trenerskiej