Poznaliśmy koszulki, w jakich zagrają finaliści mundialu

0

Poznaliśmy pierwsze koszulki, w jakich na mistrzostwach świata zagrają zakwalifikowane już reprezentacje. Sprawdźcie jakie trykoty przygotował na tę okazję Adidas.

Mistrzostwa świata w Rosji zbliżają się wielkimi krokami, a my już niedługo poznamy wszystkich finalistów tego turnieju.Baraże zostaną rozegrane w formule mecz i rewanż w dniach 9-11 i 12-14 listopada, a najciekawszym starciem powinien być dwumecz Szwedów z Włochami. Część drużyn, która jest już pewna wyjazdu do Rosji poznała koszulki, w jakich powalczy o triumf w najważniejszym piłkarskim turnieju. Firma Adidas pochwaliła się projektami trykotów dla ośmiu kadr narodowych.

Nie da się nie zauważyć, że spora część koszulek nawiązuje do przeszłości, tak samo zresztą jak projekt specjalnej piłki na nadchodzący turniej. Trykoty reprezentacji Niemiec i Kolumbii przypominają te, w jakich te drużyny wystąpiły na mundialu w 1990 roku, a Hiszpanie zagrają w strojach nawiązujących do mistrzostw świata rozegranych cztery lata później. Najbliższe swojego pierwowzoru są bez wątpienia koszulki, w których zagrają Japończycy.

Jak Wam podoba się ten projekt? Patrząc na zdjęcie zamieszczone powyżej można stwierdzić, że sporo osób nie jest zachwycony tym pomysłem, ale nam te trykoty bardzo się podobają. Przede wszystkim wyróżnilibyśmy te przygotowane dla reprezentacji Argentyny i Hiszpanii – dla nas są po prostu piękne!


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułTrener Freiburga ciepło o Kapustce
Następny artykułMirallas i Schneiderlin wylecieli z treningu?