Tomasz Hajto – Od 2014 roku nie byłem w tym kasynie

0
Tomasz Hajto

Tomasz Hajto, były reprezentant Polski, a obecnie telewizyjny ekspert, zaprzecza informacjom o spędzeniu nocy w kasynie z Kamilem Grosickim.

Wczoraj do polskich mediów przedostała się informacja o tym, jakoby Kamil Grosicki miał spędzić poniedziałkową noc w jednym z warszawskich kasyn i przegrać tam około dwóch milionów złotych. Później na Twitterze można było znaleźć zdjęcie, na którym skrzydłowy Hull spędza czas przy ruletce z Tomaszem Hajto. Pojawiły się informacje, że zdjęcie zostało zrobione dwa lata temu, a były gracz między innymi Górnika Zabrze od tego czasu nie był w tym miejscu.

W środę rano na pytania użytkowników portalu Facebook wspólnie odpowiadali Roman Kołtoń, Mateusz Borek i właśnie Tomasz Hajto. Były środkowy obrońca zapytany o wyżej zamieszone zdjęcie odpowiedział w typowy dla siebie sposób:

– Ktoś wrzucił jakąś starą fotkę, a ja od tego czasu nie przebywałem w tym lokalu. O osobach publicznych zawsze dużo się pisze, ale fajnie, gdyby pisano gdy coś się dzieje. Mam 45 lat nie będę się tłumaczył jakiemuś leszczowi zza komputera. Hejterzy, którzy gdzieś coś usłyszeli mnie nie interesują. Nie będę wchodzić w dywagacje idioty. To jest kretynizm.

Mamy nadzieję, że informacja o pobycie naszego reprezentanta w kasynie to tylko plotka i liczymy, że medialne zamieszanie nie wpłynie na grę kadry w jutrzejszym spotkaniu z Armenią.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułDariusz Mioduski – Atak kibiców na piłkarzy jest zjawiskiem niewytłumaczalnym
Następny artykułLeroy Sane najszybszym piłkarzem w historii Premier League