Kamil Grosicki spędził ostatnią noc w kasynie?!

0
Kamil Grosicki

Kamil Grosicki i kilku innych reprezentantów Polski miało spędzić ostatnią noc w jednym z warszawskich kasyn. Czy piłkarze zostaną zawieszeni przez Adama Nawałkę?

Zgrupowanie reprezentacji Polski przed kluczowymi meczami eliminacji mistrzostw świata trwa w najlepsze, ale nie wszyscy zawodnicy mają być skupieni na walce o mundial. Niedawno do mediów wyciekła informacja, według której Kamil Grosicki wraz z kilkoma innymi kadrowiczami mieli rzekomo spędzić ostatnią noc w jednym z warszawskich kasyn. Nieobecność skrzydłowego Hull City na wtorkowym treningu początkowo usprawiedliwiana była lekką chorobą, ale rzeczywistość ma rysować się w znacznie ciemniejszych barwach.

Informacje potwierdził użytkownik Twittera o pseudonimie Janekx89, który jest świetnie zorientowany w polskim środowisku piłkarskim. Mówi się, że Grosicki zeszłej nocy podobno przegrał w kasynie około dwóch milionów złotych. Taka wiadomość może mocno zaniepokoić kibiców naszej kadry, bowiem “Grosik” w przeszłości miał bardzo duże problemy z hazardem. Skrzydłowy będąc piłkarzem Legii popadł w uzależnienie, przez które trafił do ośrodka dla hazardzistów.

Czy Polacy mimo afery w kadrze już w czwartek wygrają z Armenią i przybliżą się do wyjazdu na mundial? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna kurs na ich zwycięstwo to 1,23. Remis wyceniany jest na 6, a wygrana gospodarzy na 12.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułWiemy, jak długa przerwa czeka Sergio Aguero
Następny artykułReprezentacja Polski nigdy nie wygrała w Armenii