Od kilku dni wiadomo, że Dariusz Mioduski rozważa kandydatury dwóch zagranicznych trenerów na stanowisko trenera Legii Warszawa. Dziś poznaliśmy ich nazwiska.

Dariusz Mioduski po odpadnięciu Legii z eliminacji Ligi Mistrzów zdecydował się na zwolnienie z pracy Deana Klafuricia. 46-latek zapłacił wysoką cenę za przegranie dwumeczu ze Spartakiem Trnava i wszystko wskazywało na to, że zastąpi go Adam Nawałka. Selekcjoner reprezentacji Polski nie chciał jednak przejmować zespołu w trakcie sezonu i odmówił sternikowi “Wojskowych”. Kto w takim razie może przejąć zespół z Łazienkowskiej? Leszek Ojrzyński twierdzi, że jest w stanie naprawić grę mistrzów Polski, ale nikt z klubu nie kontaktował się z nim w kwestii pracy. Legia ma postawić na zagranicznego trenera, a dziś poznaliśmy nazwiska dwóch kandydatów.

Sebastian Staszewski z portalu “Sport.pl” zdradził, że nowym menedżerem Legii Warszawa może zostać Jens Keller. 47-latek rozpoczął karierę trenerską osiem lat temu, a od tego czasu prowadził takie drużyny jak Vfb Stuttgart, Schalke 04 czy Union Berlin, a ostatnio pozostawał bez pracy.

Drugim kandydatem na to stanowisko według Twitterowego dostarczyciela transferowych pewniaków Janekxa89 jest Viktor Skripnik. Ukrainiec rozpoczynał pracę od bycia trenerem młodzieżowych drużyn Werderu Brema, później przejął rezerwy, a w 2014 roku został menedżerem pierwszej drużyny. Obecnie 48-latek jest trenerem FC Ryga, ale to nie przeszkadza Dariuszowi Mioduskiemu, który ma zamiar sprowadzić go do Warszawy.


Już dziś Wisła Płock zainauguruję 3 kolejkę LOTTO Ekstraklasy podejmując przed własną publicznością zespół Korony Kielce. Analizy, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł