Polacy muszą uważać na kartki w Armenii

0

Już dziś reprezentacja Polski zagra z Armenią w eliminacjach do mistrzostw świata w Rosji. Kilku naszych kluczowych kadrowiczów musi uważać, by nie otrzymać żółtej kartki.

Reprezentacja Polski jeszcze nigdy nie wygrała w Armenii, a starcia na tamtym terenie mogą kojarzyć się z ostrą grą rywali i wieloma indywidualnymi upomnieniami. Podopieczni Adama Nawałki nie tylko muszą przywieźć z gorącego terytorium komplet punktów, ale także uważać, by nie wykartkować się przed finałem eliminacji z Czarnogórą. Zagrożonych jest aż pięciu graczy podstawowej jedenastki.

W dzisiejszym spotkaniu niezwykle ostrożnie grać musi między innymi Robert Lewandowski. Napastnik Bayernu Monachium często jest prowokowany przez rywali, co znosi nieszczególnie dobrze. Tym razem kapitan musi utrzymać nerwy na wodzy i nie zanotować głupiego faulu. Jeżeli chodzi o ofensywnych piłkarzy, zagrożeni pauzą w spotkaniu z Czarnogórą są także Piotr ZielińskiJakub Błaszczykowski.

Znacznie trudniejsze zadanie czeka na piłkarzy odpowiedzialnych za destrukcję. Zarówno Łukasz Piszczek, jak i Krzysztof Mączyński będą musieli przerywać akcje rywali ze szczególną ostrożnością.

Czy Polacy już w czwartek po raz pierwszy wygrają z Armenią na wyjeździe i przybliżą się do wyjazdu na mundial? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna kurs na ich zwycięstwo to 1,23. Remis wyceniany jest na 6, a wygrana gospodarzy na 12.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułKto zostanie królem strzelców eliminacji?
Następny artykułNiesamowity stadion gotowy na mundial w Rosji