Maciej Sadlok wciąż marzy o grze w reprezentacji Polski

0

Maciej Sadlok w sezonie 2017/2018 prezentuje świetną dyspozycję i jest uważany za jednego z najbardziej solidnych obrońców w LOTTO Ekstraklasie. Piłkarz Wisły Kraków zdradził, że nadal marzy o powrocie do reprezentacji Polski.

Wisła Kraków w pierwszej części tej kampanii prezentuje się bardzo dobrze, a duży wkład w to ma Maciej Sadlok, który wystąpił we wszystkich, 15 meczach w LOTTO Ekstraklasie i spisywał się w nich wyśmienicie. To spowodowało, że włodarze klubu postanowili przedłużyć z nim wygasający 30 czerwca przyszłego roku kontrakt.

W związku z dobrą formą Sadloka coraz częściej mówi się na temat jego powrotu do reprezentacji Polski. Przypomnijmy, że 28-latek z orzełkiem na piersi grał 15 razy, a po raz ostatni na zgrupowanie był powołany w marcu 2017 roku.

Wychowanek Pasjonata Dankowice nie ukrywa, że wciąż liczy na powołanie do kadry:

– Zawsze sprawdzam, czy nie ma mnie na liście powołanych. Faktem jest, że dobrze czuję się od początku rundy. Nie raz to powtarzałem, że jeśli gram regularnie, to nie obawiam się o swoją formę, bo wiem, że tego potrzebuję.

Sadlok liczy na to, że jeśli będzie grał na wysokim poziomie, to ponownie otrzyma on powołanie, a może nawet zasłuży na wyjazd na mistrzostwa świata w Rosji, Obrońca nie zamierza się jednak załamywać, jeśli miejsca w kadrze nie uzyska:

–  Póki co mecze kadry oglądam przed telewizorem. Staram się robić swoje, zostawiam, ile się da na boisku, to trener wysyła powołania i ustala składy. Trochę czasu do mistrzostw świata jeszcze zostało i nie ma innej drogi niż ciężka praca. Nie można porzucać marzeń, ale nie może być też tak, że będę się przejmował tym, że nie otrzymałem powołania. Do tego trzeba mieć zdrowe podejście.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
PRZEZSportowe Fakty
Poprzedni artykułJerzy Dudek – Kamil Wilczek nie wykorzystał szansy
Następny artykułAnthony Modeste – Możesz być w świetnej formie na treningu, a i tak zagra Robert Lewandowski