Szybka odpowiedź Wisły Kraków. Maciej Sadlok z nowym kontraktem

0

Wszelkie spekulacje zostały błyskawicznie ucięte. Maciej Sadlok nie odejdzie z Wisły Kraków. Oficjalna strona internetowa tego klubu poinformowała, że 28-latek złożył podpis pod nową umową.

W czwartek w mediach pojawiła się informacja, że Maciej Sadlok może być bohaterem głośnego transferu na linii dwóch klubów z LOTTO Ekstraklasy. “Przegląd Sportowy” poinformował, że Jagiellonia Białystok ma chrapkę na pozyskanie 28-latka. Wszystko ze względu na fakt, że w czerwcu przyszłego roku miał kończyć się jego kontrakt z Wisłą Kraków.

Teraz już można oficjalnie powiedzieć, ze do transferu nie dojdzie. Wisła Kraków poinformowała, że Sadlok złożył podpis pod nową umową, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku – istnieje możliwość przedłużenia jej o kolejny rok.

Wychowanek Pasjonata Dankowice nie ukrywał zadowolenia z podpisania nowej umowy i przyznał, że Wisła Kraków to dla niego ważny klub:

–  Bardzo dobrze się tu czuję, moja rodzina też zadomowiła się w Krakowie, stąd taki krok. Bardzo się cieszę, że zarząd Wisły mi ufa. Będę dalej robił na boisku tyle, ile mogę i potrafię. Minęło już trochę czasu odkąd tu jestem i ten Klub nie jest mi obojętny. Jestem szczęśliwy, że dalej będę mógł reprezentować tak wielki zespół.

Sadlok piłkarzem Wisły Kraków jest od 2014 roku, kiedy to do zespołu z Grodu Kraka przeniósł się z Ruchu Chorzów. Obrońca w tym sezonie LOTTO Ekstraklasy rozegrał 15 spotkań, w których zanotował trzy asyst. 15-krotny reprezentant Polski na poprawienie bilansu będzie miał okazję 17 listopada, kiedy to Wisła Kraków zagra z Pogonią Szczecin. Bukmacher Fortuna na wygraną “Wiślaków” oferuje kurs @ 2.00.


 BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
Poprzedni artykułTrzy debiuty w reprezentacji Anglii?
Następny artykułHarry Kane będzie gotowy na derby