Maciej Rybus jednak zagra z Armenią i Czarnogórą?

0

Czy Maciej Rybus zdąży wykurować się na ostatnie mecze eliminacji mistrzostw świata? Jest nadzieja, że lewy obrońca jednak zagra z Armenią i Czarnogórą.

Piłkarz Lokomotiwu Moskwa przeszedł dodatkowe badania po naderwaniu mięśnia dwugłowego lewej nogi i istnieje szansa, że jednak zagra w kluczowym spotkaniach z Armenią i Czarnogórą. Taka informacja z pewnością ucieszy Adama Nawałkę, który nie będzie mógł skorzystać z usług Artura Jędrzejczyka i podobno przymierzał na jego pozycję Bartosza Bereszyńskiego.

Rybus ostatni raz na boisku pojawił się ponad tydzień temu, w spotkaniu Pucharu Rosji. Własnie wtedy doznał urazu i od tego czasu ominął już dwa spotkania Lokomotiwu Moskwa. Wygląda na to,że piłkarz będzie jednak gotowy do wznowienia treningów wraz ze startem zgrupowania. Na temat szansy na występ wypowiedział się sam zainteresowany:

– Czuję się dobrze, nic mnie nie boli. W tym tygodniu miałem badania i wyniki były zadowalające. W poniedziałek będę mógł wrócić do treningów z pełnym obciążeniem. Mam nadzieję, że trzy dni treningu wystarcza, bym zagrał już z Armenią.

Co powinien zrobić selekcjoner naszej kadry, jeżeli były piłkarz Legii Warszawa nie będzie w stanie zagrać już w czwartek? Kto według Was powinien wystąpić na lewej stronie defensywny?

Czy na trudnym terenie w Armenii nasi reprezentanci wywalczą komplet punktów? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna kurs na ich zwycięstwo to 1,23. Remis wyceniany jest na 6, a wygrana gospodarzy na 12.

________________________________________________________________________

BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
Poprzedni artykułArkadiusz Milik zaskakuje po operacji
Następny artykułMarcin Kamiński zbiera pochwały od trenera