Łukasz Teodorczyk członkiem najgorszej drużyny jesieni w Belgii

0

Ostatnie miesiące nie są zbyt udane dla reprezentanta Polski. Łukasz Teodorczyk stracił miejsce w składzie Anderlechtu i został wybrany jednym z rozczarowań piłkarskiej jesieni w Belgii.

W minionym sezonie 26-letni napastnik był jedną z najważniejszych postaci Anderlechtu. W 28 rozegranych ligowych spotkaniach zdobył aż 20 bramek, a do tego dołożył 4 podania otwierające kolegom drogę do bramki. W obecnych rozgrywkach Łukasz Teodorczyk gra zdecydowanie gorzej i nie ma zbyt wielu powodów do radości. Reprezentant Polski po raz ostatni trafił do siatki w Jupiter League 13 października, a w 17 rozegranych meczach taka sztuka udała mu się raptem trzykrotnie.

Słabej postawy byłego gracza między innymi Lecha Poznań nie przegapili belgijscy dziennikarze. Zdaniem tych pracujących dla “Het Laatste Nieuws” Polak zasłużył na miejsce wśród najgorszej jedenastki ligi belgijskiej na jesieni. Zarówno tych, którzy sobie nie radzili, jak i tych, którzy zasłużyli się na znalezienie w najlepszej drużynie rundy możecie zobaczyć na grafikach zamieszczonych powyżej.

Henry Onyekuru nabawił się poważnej kontuzji

Czy sytuacja Łukasza Teodorczyka w najbliższym czasie może ulec poprawie? Poważnej kontuzji tuż przed świętami nabawił się Henry Onyekuru – Nigeryjczyk, który wygryzł go ze składu i 9 razy wpisywał się na listę strzelców w lidze może wypaść z gry nawet do końca sezonu. To może oznaczać więcej szans na występy dla Polaka.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPorady do Fantasy Premier League przed 21. kolejką
Następny artykułMamma Mia! – czas na 19. kolejkę Serie A