Henry Onyekuru nabawił się poważnej kontuzji

0
Henry Onyekuru

W piątkowym starciu z Eupen Henry Onyekuru doznał poważnej kontuzji, która wyeliminuje go z gry na kilka najbliższych miesięcy.

20-letni Nigeryjczyk trafił do Evertonu w letnim okienku transferowym i z powodu braku pozwolenia na pracę w Anglii od razu został wypożyczony na rok do Anderlechtu. Tam radził sobie świetnie i w 19 spotkaniach ligowych zdobył 9 bramek. To zaimponowało włodarzom “The Toffees”, którzy mieli w planach skrócenie wypożyczenia i  sprowadzenie napastnika już w styczniu. Ten plan jednak nie wypali – Henry Onyekuru w ostatnim meczu 2017 roku doznał poważnej kontuzji i czeka go długa przymusowa pauza.

Nigeryjczyk w spotkaniu ze swoim byłym klubem zderzył się z golkiperem rywali i opuścił murawę na noszach. Ta sytuacja wyglądała na bardzo groźną i niestety taka była. 20-letni napastnik uszkodził więzadła poboczne w kolanie i w najbliższym czasie będzie musiał przejść operację. Belgijskie media sugerują, że piłkarza, który na koszulce meczowej nosi napis Henry nie zobaczymy w grze do końca sezonu.

Trzeba przyznać, że kontuzja tego piłkarza to zła wiadomość dla kibiców Premier League. Młody napastnik świetne radził sobie w Eupen, a następnie w Anderlechcie, który zdecydowanie nie był dla niego zbyt wysokimi progami. Nigeryjczyk z miejsca stał się najlepszym strzelcem zespołu i wszystko wskazuje na to, że spokojnie poradziłby sobie także w barwach Evertonu.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułTrener z Championship zwolniony z klubu w Wigilię
Następny artykułBoniek – Planujemy zorganizować dwie wielkie imprezy