Kazimierz Moskal nowym trenerem Sandecji

0
Kazmierz Moskal

Sandecja Nowy Sącz poinformowała na swojej stronie internetowej, że nowym trenerem zespołu został Kazimierz Moskal. 50-latek zastąpił na stanowisku Radosława Mroczkowskiego.

Beniaminek LOTTO Ekstraklasy nieźle rozpoczął przygodę z najwyższą klasą rozgrywkową, ale następnie przytrafiła im się fatalna passa 13 spotkań bez zwycięstwa. Tym samym Sandecja 2017 rok zakończyła na 14 miejscu w tabeli z raptem jednym punktem przewagi nad strefą spadkową. Tragiczne wyniki musiały poskutkować zmianą na trenerskim stołku – w zeszłym tygodniu posadę stracił Radosław Mroczkowski, a drużynę tymczasowo prowadził Janusz Świerad.

Włodarze klubu z Nowego Sącza długo zastanawiali się nad idealnym kandydatem na jego następcę i dziś w końcu ogłosili decyzję. Nowym trenerem Sandecji został Kazimierz Moskal.Do tej pory 50-latek pełnił rolę asystenta w Wiśle Kraków, której był wieloletnim zawodnikiem, a następnie pracował między innymi z Bruk-Betem Termaliką Niecieczą czy Pogonią Szczecin.  Z “Portowcami” rozstał się w maju, zostawiając drużynę na siódmym miejscu w tabeli. Zrezygnował z powodów rodzinnych.

W oficjalnym oświadczeniu klub nie podał jak długą umowę podpisał z nowym trenerem ani kto będzie tworzył jego sztab szkoleniowy. Włodarzom Sandecji ewidentnie zależało na jak najszybszym znalezieniu trenera, a więc resztę szczegółów poznamy w najbliższym czasie.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLegia Warszawa wypożyczy Hildeberto? Kierunek Anglia
Następny artykułPep Guardiola przedłuży kontrakt i zostanie rekordzistą