Jozak – Robiliśmy co mogliśmy, by zatrzymać Guilherme

0

Trener Legii Warszawa, Romeo Jozak, nie ukrywa, że odejście Guilherme pod koniec roku nie jest dobrą informacją dla jego zespołu.

Na konferencji prasowej przed meczem z Bruk-Betem nie mogło zabraknąć najważniejszego tematu ostatnich dni w Legii. W piątek dowiedzieliśmy się, że Guilherme wraz z końcem kontraktu opuści zespół mistrzów Polski. Romeo Jozak nie ukrywał, że nie jest zadowolony z takiego przebiegu spraw:

– Nie jestem zadowolony z tego, że on odchodzi. Zrobiliśmy wszystko co mogliśmy, by go zatrzymać. Czy z Guilherme, czy też bez niego, musimy zachować optymizm. Do końca kontraktu “Gui” będzie częścią ustalanej przeze mnie kadry meczowej. To odpowiedzialny zawodnik i w niego wierzę. Przy okazji życzę mu powodzenia w nowym klubie.

Jak można łatwo wywnioskować, zimowa rewolucja w wykonaniu chorwackiego menedżera nie zakładała odejścia Brazylijczyka. W Warszawie mają już jednak plan, w jaki sposób zastąpić utalentowanego pomocnika. Mówi się, ze na Łazienkowską 3 po zakończeniu trwających rozgrywek trafić może Fiodor Cernych.

Warszawski klub już jutro zagra z Bruk-Betem. Zakłady bukmacherskie Fortuna za faworyta tego spotkania uważają Legię. Kurs na zwycięstwo Wojskowych wynosi 1,56, gdy ten na Słoniki 6,40. Każda złotówka postawiona na remis zostanie pomnożona przez 4,00.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułKamil Grabara podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem
Następny artykułPaolo Guerrero zawieszony na rok!