Jacek Magiera – To był cel dla naszego klubu i nie sprostaliśmy zadaniom

0

Legia Warszawa nie zagra w tegorocznej edycji Ligi Europy. Podopieczni Jacka Magiery odpadli w czwartej rundzie eliminacji. Sprawdźcie, co do powiedzenia po czwartkowym spotkaniu miał szkoleniowiec “Wojskowych”.

Po tym, gdy rozlosowano pary czwartej, decydującej rundy eliminacji do Ligi Europy, zapewne mało kto spodziewał się, że Sheriff Tiraspol może zagrozić Legii Warszawa. Tymczasem w dwumeczu doszło do niespodzianki i do fazy grupowej awansował mistrz Mołdawii. Trener triumfatorów poprzedniej edycji LOTTO Ekstraklasy, Jacek Magiera, nie zamierza usprawiedliwiać zawodników, ani siebie:

– Przyjmujemy krytykę, jestem dziś do tego pierwszy. Nie może być inaczej, bo jestem odpowiedzialny za ten zespół. Naprawdę, mogę wiele mówić, ale to niczego nie zmieni. Trzeba pracować jeszcze więcej i to dla mnie ogromna motywacja. Nikogo nie będzie interesowało, że porażki nas uczą, aczkolwiek tak jest. Jesteśmy w miejscu, o którym nie chcemy myśleć, ale takie jest życie. Mamy plan na to, by nadal pracować i wszystko poszło do przodu.

Magiera na łamach portalu “Legia.net” wprost przyznał, że cel nie został wykonany, a rywale byli po prostu lepsi:

– To był cel dla naszego klubu i nie sprostaliśmy zadaniom. Trzeba pogratulować rywalom, którzy okazali się lepsi. To dla nas moment trudny, w szatni jest podobnie, ale… tak bywa w sporcie. Musimy się jak najszybciej podnieść i wygrywać pozostałe mecze. Musimy znów wejść na wyższy poziom, bo takie mecze nie mogą powtarzać się w przyszłości. To porażka nasza i całej ekstraklasy. To co dziś bym powiedział i tak niczego nie zmieni.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMaximilian Wober przeszedł do Ajaxu Amsterdam
Następny artykułAndre Carrillo wypożyczony do Watford