Fantasy Premier League GOL.PL

Rusza nowy sezon Fantasy Premier League, a my znów zapraszamy do wspólnej zabawy i rywalizacji o cenną nagrodę!

Czy tak jak my w dzieciństwie chcieliście się wcielić w rolę menedżera wielkiego klubu piłkarskiego? Czy lubicie sportową rywalizację i tak jak nasi redaktorzy kochacie ligę angielską? Jeśli w Waszym wypadku odpowiedź na powyższe pytania brzmi “tak”, to Fantasy Premier League zdecydowanie jest grą dla Was. Jeżeli nie do końca wiecie z czym to się je, to odsyłamy Was do poradnika dla rozpoczynających przygodę z tą wspaniałą grą. Dla obeznanych z zasadami graczy, których próby stworzenia doskonałego składu do tej pory się nie udawały, stworzyliśmy poradnik, w którym znajdziecie pięć wskazówek przed startem sezonu.

W minionej edycji Fantasy Premier League w szranki z naszymi redaktorami stanęło wielu chętnych. Co miesiąc rywalizowaliśmy o bonusy ufundowane przez jednego z naszych bukmacherskich sponsorów, a emocje trwały do samego końca. Tym razem formuła naszej zabawy będzie nieco inna. Znów możecie spodziewać się z naszej strony wpisów zapowiadających i podsumowujących dane kolejki, a także możecie szukać na naszych łamach artykułów, które pomogą Wam podjąć decyzje w tej trudnej grze. Na ten moment zapraszamy do zapoznania się z 5 tanimi i skutecznymi napastnikami oraz z budżetowymi opcjami na początek sezonu. Co się zmieniło? Tym razem będziemy rywalizować o jedną, jakże cenną nagrodę. Najlepszy gracz ligi Gol.pl otrzyma bowiem koszulkę wybranego przez siebie klubu Premier League!

Domyślamy się, że nie musimy dłużej zachęcać Was do zabawy i czekamy na to, aż dołączycie do naszej ligi. Wystarczy tylko kliknąć tutaj. Przy okazji przypominamy, że jeżeli chcecie być na bieżąco z kontuzjami piłkarzy czy wzrostem i spadkiem cen w grze koniecznie polubcie na Facebooku profil “Mam go na kapitanie” – pozycja obowiązkowa dla każdego maniaka Fantasy!

Kliknij TUTAJ i dołącz do ligi GOL.PL – do wygrania koszulka wybranego klubu Premier League!


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.