Dominik Nagy zesłany do zespołu rezerw!

0
Dominik Nagy

Dominik Nagy został przesunięty do rezerwowej drużyny Legii Warszawa. Czy banicja Węgra to pokłosie głośnego wywiadu?

Niedawno cytowaliśmy wypowiedzi młodego Węgra, który nie ukrywał, że po sezonie będzie chciał zamienić Legię na mocniejszy zespół. Nagy zdradził, że podpisując kontrakt z “Wojskowymi” ustalił taką politykę transferową z włodarzami klubu, których celem było zarobienie jak największej ilości pieniędzy na pomocniku. Utalentowany piłkarz przy okazji potwierdził informacje o “wymierzeniu sprawiedliwości” przez kibiców Legii po fatalnym starciu z Lechem Poznań. Na konsekwencje mocnego wywiadu nie musieliśmy długo czekać. Dominik Nagy nie pojawił się na środowym treningu zespołu.

Dziennikarze Legia.net dotarli do trenera Romeo Jozaka, który potwierdził, że zawodnik został przeniesiony do drużyny rezerw. Na ten moment nie wiadomo, jak długo Węgier będzie członkiem drugiego zespołu mistrzów Polski. Przypomnijmy, że taka kara dla zawodnika, to nie pierwszyzna w Warszawie. Wcześniej w taki sposób potraktowano między innymi Aleksandara Prijovicia, który po krótkim pobycie w rezerwach powrócił do optymalnej dyspozycji.

Już w niedzielę mistrzowie Polski zagrają w Krakowie z miejscową Wisłą. Czy podopieczni Romeo Jozaka podtrzymają dobrą passę i wygrają na bardzo trudnym terenie? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna faworytem są właśnie goście, na których zwycięstwo kurs to 2,55. Remis wyceniany jest na 3,20, a wygrana “Białej Gwiazdy” na 2,75.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułNajbardziej niedoceniani zawodnicy w Lidze Mistrzów
Następny artykułBen Foster uszkodził kolano…grając w ogrodzie z synem