Dominik Nagy wkrótce opuści Legię Warszawa?

0

Ten sezon może być ostatnim dla Dominika Nagy'ego w barwach Legii Warszawa. Pomocnik w wywiadzie dla węgierskich mediów przyznał, że wkrótce zamierza zmienić barwy klubowe. 22-latek wypowiedział się także na temat zajścia, które miało miejsce po przegranym meczu z Lechem Poznań.

Legia Warszawa w fatalnym stylu przegrała hit 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy przeciwko Lechowi Poznań. Piłkarze przegrali 0:3, ale to nie był koniec upokorzeń. Na zawodników po przyjeździe do Warszawy czekali pseudokibice, którzy naruszyli ich nietykalność osobistą. Dominik Nagy w wywiadzie dla węgierskiej telewizji M4 przyznał, że bał się całej sytuacji:

– Uważam, że wolno mi o tym mówić otwarcie. Możemy się tego wstydzić lub nie, ale niestety taka sytuacja miała miejsce. Kibice byli niezadowoleni nie tylko z powodu wyniku, ale również z poziomu naszej gry, co było zresztą całkowicie zrozumiałe. Natomiast tego, co wydarzyło się później nie spodziewał się żaden z nas. W obecnych czasach takie sytuacje nie zdarzają się już w wielu miejscach i mam nadzieję, że nie będę już nigdy uczestniczył w żadnej z nich. Muszę przyznać, że trochę się bałem.

Nagy zawodnikiem Legii Warszawa jest od stycznia 2017 roku, kiedy to do Polski przeniósł się z Ferencvaros. Węgier przyznał, że po sezonie chciałby zamienić mistrza poprzedniej kampanii LOTTO Ekstraklasy na lepszy klub:

– Nie ukrywam, że po tym sezonie chciałbym przejść do jeszcze lepszej drużyny. Taki był również cel Legii, gdyż w momencie podpisywania umowy powiedzieli mi, że chcą zarobić na mnie jak najwięcej. Oczywiście staram się grać tak, aby wszyscy byli zadowoleni.

Legia Warszawa w 13. kolejce LOTTO Ekstraklasy zagra z sąsiadującą w tabeli Wisłą Kraków. Fortuna nie widzi w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta, bowiem na wygraną stołecznego klubu wystawiła kurs @ 2.55.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułJulian Nagelsmann w Bayernie od nowego sezonu? Jupp Heynckes odradza
Następny artykułLaurent Blanc na ratunek reprezentacji USA?