Dominik Nagy wraca do pierwszej drużyny Legii

0
Dominik Nagy

Dominik Nagy otrzymał od trenera Romeo Jozaka drugą szansę i w czwartek wrócił do treningów z pierwszą drużyną. Banicja Węgra trwała trzy tygodnie.

Mistrzowie Polski poinformowali poprzez oficjalną witrynę, że po trzech tygodniach spędzonych w zespole rezerw Dominik Nagy wraca do zajęć z pierwszą drużyną. Trener “Wojskowych”, Romeo Jozak potwierdził, że rozmawiał z piłkarzem i podjął decyzję o daniu mu drugiej szansy. Węgier miał na nią zasłużyć dzięki ciężkiej pracy na treningach i zaangażowaniu.

Przypomnijmy, że 18 października utalentowany pomocnik został przesunięty do drugiej drużyny Legii. Początkowo Węgier nie wyrażał skruchy i nie zamierzał integrować się z nowymi kolegami czy przykładać do zajęć. Prezes klubu, Dariusz Mioduski, szybko sprowadził swojego pracownika do parteru twierdząc, że Węgier musi przemyśleć kilka spraw, ponieważ nie jest skupiony na futbolu. Biznesmen nie ukrywał, że zachowanie Nagy'ego jest nieodpowiednie, a jeżeli ten zamierza być gwiazdą, to najpierw musi zacząć grać jak gwiazda.

Legia już 19 listopada rozegra kolejne ligowe spotkanie, a jej rywalem będzie lider tabeli, Górnik Zabrze. Czy Węgier od razu dostanie szansę na występ i pomoże mistrzom Polski w osiągnięciu zwycięstwa przeciwko bardzo trudnemu rywalowi? Faworytem tego starcia według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna są gospodarze – kurs na ich zwycięstwo wynosi 1,70.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
Poprzedni artykułOscar Tabarez – Występ Lewandowskiego byłby truskawką na torcie
Następny artykułAdam Nawałka – Boruc świetnie wykonuje karne