Anglicy i Nigeryjczycy zaprezentowali stroje na mundial

0
Anglia koszulki

Wiemy w jakich strojach na nadchodzącym wielkimi krokami turnieju zagrają reprezentacje Anglii i Nigerii. Zobaczcie jak wyglądają stroje stworzone specjalnie na mundial!

Mistrzostwa świata w Rosji rozpoczną się już 14 czerwca tego roku, a potrwają do 15 sierpnia. Chociaż do turnieju pozostało naprawdę niewiele czasu, niektóre obiekty przygotowywane na mundial wciąż nie są gotowe. Z dnia na dzień poznajemy natomiast coraz więcej detali związanych z wielkim futbolowym świętem, a dziś firma odzieżowa Nike zaprezentowała stroje dwóch reprezentacji stworzone specjalnie na tę okazję.

Tym samym wiemy, jak na mistrzostwach świata prezentować się będą Anglicy, którzy w fazie grupowej zmierzą się z Tunezją, Panamą oraz Belgią. Pierwszy komplet strojów składa się z białej koszulki, niebieskich spodenek oraz białych getr. W drugim dominuje kolor czerwony. Na obu zestawach nie brakuje oczywiście motywy krzyża Świętego Jerzego. Jak podobają Wam się te koszulki?

Znacznie większym echem w mediach społecznościowych odbiły się stroje, w których zagrają Nigeryjczycy. Przypomnijmy, że afrykańska reprezentacja trafiła na niezwykle trudną grupę i zmierzy się z Argentyną, Chorwacją i Islandią. Wielu użytkowników Twittera jest zachwyconych projektem stworzonym przez firmę Nike i trudno się dziwić. Fanom, którzy nie lubią nudy te stroje na pewno wpadną w oko – według nas zdecydowanie się wyróżniają i są po prostu świetne!


Już w marcu reprezentanci Anglii zmierzą się w towarzyskim meczu z Holendrami, którzy niedawno poznali nowego trenera. Oferta na to spotkanie będzie dostępna u bukmachera Fortuna.

Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułW Madrycie stracili cierpliwość do Isco?
Następny artykułSandomierski, Deleu i Sowah poza kadrą Cracovii