Stadion w Wołgogradzie wciąż niegotowy, praca trwają

0

Tomasz Iwan, kierownik reprezentacji Polski, pojawił się w Wołgogradzie, by sprawdzić stan prac na stadionie, na którym już za pięć miesięcy rozegramy mecz grupowy mistrzostw świata.

Dziś z różnych stron docierają do nas informacje związane z reprezentacją Polski. Maciej Sawicki, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej, poinformował, że podopieczni Adama Nawałki rozegrają jesienią dwa bardzo ciekawe mecze towarzyskie. Nie próżnuje również kierownik naszej kadry, Tomasz Iwan, który pojawił się w Rosji na rekonesansie przed wielkim turniejem – był między innymi w Wołgogradzie na wizytacji stadionu.

Okazuje się, że obiekt, na którym za pięć miesięcy rozegramy trzeci mecz w fazie grupowej, gdzie naszym rywalem będzie Japonia, wciąż jest wielkim placem budowy. Na Instagramie byłego reprezentanta Polski możemy zobaczyć filmiki, pokazujące jak obecnie wyglądają szatnie na stadionie. Robotnicy, kable, ciężkie maszyny – do perfekcji jeszcze bardzo daleko!

Na stadionie, który jeszcze przez dłuższy czas nie zostanie oddany do użytku w trakcie mistrzostw świata zostaną rozegrane cztery mecze fazy grupowej. Arabia Saudyjska zmierzy się z Egiptem, Nigeria z Islandią, a Tunezja podejmie Anglię. Czwartym meczem będzie wspomniane spotkanie Polski z Japonią. Na poniżej zamieszczonym filmie możecie zobaczyć jak wygląda obecnie pomieszczenie przeznaczone dla VIP-ów, tak zwany Skybox. Pozostaje nam tylko zadać pytanie – czy Rosjanie na pewno zdołają zakończyć prace na czas?


Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!

baner-lvbet-gol-728x90

 

Poprzedni artykułSto goli i niesamowite statystyki Harry’ego Kane’a
Następny artykułPowrót LOTTO Ekstraklasy w LVbet!