Adam Nawałka

Tego się nie spodziewaliśmy! Adam Nawałka odłoży na później swoją chińską przygodę i zastąpi Ivana Djurdjevicia w Lechu Poznań!

Ivan Djurdjević po porażce z Lechią Gdańsk przestał pełnić rolę trenera Lecha Poznań. Włodarzy nie interesowało to, że Serb przygotowywał się do tej pracy przez kilka lat i po którymś fatalnym występie na wyjeździe postanowili się z nim rozstać. Początkowo mówiło się, że na Bułgarską może trafić Romana Grygorchuk, ale okazuje się, że to nie Ukrainiec, a Adam Nawałka ma poprowadzić “Kolejorza”!

Doświadczony menedżer pozostaje bez pracy od zakończenia mistrzostw świata w Rosji. Niedawno informowaliśmy Was, że Adam Nawałka spełni marzenie i rozpocznie pracę na Dalekim Wschodzie, a dokładniej rzecz ujmując w lidze chińskiej. Michał Kołodziejczyk przekazał nowe informacje w tej kwestii. 61-latek ma związać się z Lechem Poznań, ale tylko do czerwca. Były selekcjoner reprezentacji Polski ma wystąpić w roli tak zwanego strażaka, a po zakończeniu sezonu przenieść się do Azji.


Już we wtorek niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie Ligi Mistrzów, w którym Inter Mediolan podejmie podopiecznych Ernesto Valverde. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów na ten mecz znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.