Lech Poznań znalazł następcę Ivana Djurdjevicia?

0
Roman Hryhorczuk

Kto zastąpi Ivana Djrudjevicia i poprowadzi Lech Poznań? Znany i lubiany “Janekx89” informuje, włodarze “Kolejorza” mają już kandydata na to stanowisko.

Kilka lat przygotowań nie sprawiły, że Ivan Djurdjević stał się odpowiednią osobą do prowadzenia pierwszej drużyny “Kolejorza”. Takiego zdania są przynajmniej włodarze z Poznania, którzy po tym, jak Lech przegrał kolejne wyjazdowe spotkanie, zdecydowali się na rozstanie z Serbem. Co ciekawe, klub grający na co dzień przy Bułgarskiej rozstał się z menedżerem nie mając przygotowanego planu awaryjnego. Zdaniem świetnie poinformowanego użytkownika Twittera, “Janekxa89” znalezienie kandydata do objęcia drużyny nie zajęło im jednak dużo czasu.

Znany i lubiany dostarczyciel pewnych newsów dotyczących LOTTO Ekstraklasy informuje, że Lech Poznań rozważa zatrudnienie Romana Grygorchuka. 53-letni Ukrainiec ostatnio pracował w zespole FC Astana, a od końca sierpnia, kiedy to pokłócił się z zarządem klubu, pozostaje bez zatrudnienia. Warto zaznaczyć, że dla byłego menedżera FK Gabala czy Czornomorca Odessa byłby to powrót do Polski, bowiem w 1995 roku jako piłkarz bronił barw Petrochemii Płock.


Już w poniedziałek niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie, w którym Zagłębie Sosnowiec podejmie Jagiellonię Białystok. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów na ten mecz znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPremier League TYPY do meczu Huddersfield – Fullham
Następny artykułJerzy Brzęczek wysłał powołania na listopadowe mecze, są niespodzianki!