Adam Nawałka bliski powrotu do pracy. Bardzo ciekawy kierunek!

0
adam nawałka

Były selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, jest bardzo bliski powrotu na ławkę trenerską. 61-latek prowadzi zaawansowane rozmowy z zagranicznymi klubami.

Po nieudanych mistrzostwach świata Adam Nawałka rozstał się z reprezentacją Polski i od tego czasu pozostaje bez pracy. 61-latek początkowo otrzymywał oferty z Armenii, Iraku czy Iranu, ale doświadczony menedżer konsekwentnie odmawiał zainteresowanym. Niedawno głośno mówiło się o tym, że były selekcjoner naszej kadry obejmie Zagłębie Lubin po tym, jak zwolniony z tego klubu został Mariusz Lewandowski. Dziś na światło dziennie wyszły zupełnie inne informacje dotyczące przyszłości trenera.

Zdaniem dziennikarzy “Sportu” Adam Nawałka prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z przedstawicielami klubów z Dalekiego Wschodu. Chodzi tutaj konkretnie o kilka zespołów z Chinese Super League. Kluczowe decyzje w sprawie przyszłości 61-latka mają zapaść po 11 listopada, ale jeśli uda mu się osiągnąć to, co planował od zakończenia mistrzostw świata, możemy być pewni, że nie będzie miał powodów do narzekania w kwestiach finansowych. Przypomnijmy, że jednym Polakiem występującym obecnie w Chinach jest obieżyświat Adrian Mierzejewski.


Już dziś niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie, w którym Piast Gliwice podejmie Wisłę Kraków. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów na ten mecz znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułDejan Lovren – Popełniam mniej błędów niż Sergio Ramos
Następny artykułKevin de Bruyne nabawił się kolejnej poważnej kontuzji!