adam nawałka

Były selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, jest bardzo bliski powrotu na ławkę trenerską. 61-latek prowadzi zaawansowane rozmowy z zagranicznymi klubami.

Po nieudanych mistrzostwach świata Adam Nawałka rozstał się z reprezentacją Polski i od tego czasu pozostaje bez pracy. 61-latek początkowo otrzymywał oferty z Armenii, Iraku czy Iranu, ale doświadczony menedżer konsekwentnie odmawiał zainteresowanym. Niedawno głośno mówiło się o tym, że były selekcjoner naszej kadry obejmie Zagłębie Lubin po tym, jak zwolniony z tego klubu został Mariusz Lewandowski. Dziś na światło dziennie wyszły zupełnie inne informacje dotyczące przyszłości trenera.

Zdaniem dziennikarzy “Sportu” Adam Nawałka prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z przedstawicielami klubów z Dalekiego Wschodu. Chodzi tutaj konkretnie o kilka zespołów z Chinese Super League. Kluczowe decyzje w sprawie przyszłości 61-latka mają zapaść po 11 listopada, ale jeśli uda mu się osiągnąć to, co planował od zakończenia mistrzostw świata, możemy być pewni, że nie będzie miał powodów do narzekania w kwestiach finansowych. Przypomnijmy, że jednym Polakiem występującym obecnie w Chinach jest obieżyświat Adrian Mierzejewski.


Już dziś niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie, w którym Piast Gliwice podejmie Wisłę Kraków. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów na ten mecz znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.