25 kolejka LOTTO Ekstraklasy zostanie przełożona?

0

Według informacji podawanych przez Piotra Wołosika z “Przeglądu Sportowego” 25 kolejka LOTTO Ekstraklasy, która jest zaplanowana na najbliższy wtorek i środę może zostać przełożona z powodu panujących warunków atmosferycznych.

Arktyczna zima w ostatnim czasie mocno daje się we znaki piłkarzom, nie tylko w Polsce. W niedzielę z powodu ogromnych opadów śniegu odwołano mecz Juventusu z Atalantą, a dzień wcześniej Legia Warszawa zagrała z Cracovią na murawie, która zdecydowanie nie nadawała się do użytku. Meteorologowie nie mają dla nas dobrych wiadomości, bowiem zapowiadają, że w tym tygodniu aura ma być dla nas jeszcze mniej przyjemna. Powietrze ma się zmienić z polarno-morskiego na arktyczne, a odczuwalna temperatura spaść jeszcze zdecydowanie niżej. Piotr Wołosik z “Przeglądu Sportowego” informuje, że kilka klubów LOTTO Ekstraklasy zamierza wnioskować o przełożenie wtorkowo-środowej kolejki z tego powodu.

Prezesi kilku klubów mieli skontaktować się w tej sprawie z włodarzami ligi. Trudno dziwić się takiej decyzji, skoro niektóre zespoły z najlepszej ligi świata od czasu powrotu ze zgrupowań nadal nie trenowało na naturalnych murawach. Czy uda się przełożyć nadchodzącą wielkimi krokami kolejkę? Sprawa pod względem logistycznym może być bardzo trudna do zorganizowania.


Najciekawszym spotkaniem zaplanowanym na 25 kolejkę LOTTO Ekstraklasy bez wątpienia jest pojedynek Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok . Zakłady bukmacherskie LVbet za wygraną mistrzów Polski płacą po kursie 1,72, gdy ten na drużynę Ireneusza Mamrota wynosi 4,75. Remis został wyceniony na 3,60.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

 

Poprzedni artykułNelson Semedo uszkodził mięsień dwugłowy uda
Następny artykułNenad Bjelica – Byliśmy zaskoczeni systemem gry Korony