Zwrot akcji w sprawie Marcina Cebuli

0

Marcin Cebula jednak nie żegna się z zespołem Korony Kielce. 21-letni zawodnik po kilku dniach decyzją zarządu został przywrócony do pierwszej drużyny popularnych “Scyzorów”.

Kilka dni temu zarząd Korony Kielce poinformował, że Marcin Cebula został odsunięty od treningów oraz gry w pierwszym zespole. Decyzja ta była motywowana tym, że zawodnik pomimo czterech ofert wypożyczenia nie przyjął żadnej z nich. Dodatkowo włodarze klubu nie mogli dojść do porozumienia z menedżerem piłkarza.

Trener Korony Kielce, Gino Lettieri, natychmiast po tej decyzji mówił, że nie jest ona ostateczna i po rozmowach zawodnika z zarządem może on zostać przywrócony do gry. Tak się właśnie stało, a dowiedzieliśmy się o tym za sprawą oficjalnego komunikatu klubu występującego w LOTTO Ekstraklasie:

– Podczas spotkania strona reprezentująca zawodnika zwróciła się z prośbą do zarządu klubu o przywrócenie zawodnika do kadry I drużyny Korona S.A., przyznając że plany związane ze zmianą przynależności klubowej Marcina Cebuli nie były dla zawodnika w aspekcie jego rozwoju właściwe.

Zarząd przychylił się do powyższej prośby, określając jednocześnie warunki powrotu zawodnika do kadry I drużyny, które zostały przez zawodnika i menadżera zawodnika zaakceptowane.

Wciąż nie wiadomo, czy Cebula zostanie wzięty pod uwagę trenera na następny mecz. Korona Kielce w 10. kolejce LOTTO Ekstraklasy na własnym stadionie zmierzy się z Wisłą Kraków. Fortuna za zwycięstwo gospodarzy oferuje kurs @ 2,70.

________________________________________________________________________

BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 228
Następny artykułUEFA wprowadziła zmiany w eliminacjach do europejskich pucharów