Zwrot akcji w sprawie Jarosława Jacha? Zagłębie odrzuciło ofertę z Włoch

0

Wciąż niejasna jest kwestia przyszłości gwiazdy Zagłębia Lubin.Jarosław Jach jest zdeterminowany, aby w zimowym okienku transferowym zmienić barwy klubowe. Najpoważniejszym kandydatem do jego pozyskania była włoska Genoa, ale Zagłębie Lubin odrzuciło tę ofertę. Jak donosi “Przegląd Sportowy” do walki o jego kartę zawodniczą włączył się klub z Bundesligi.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Jarosław Jach jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników z Polski. Piłkarz za sprawą dobrych występów w Zagłębiu Lubin zainteresował swoją osobą zagraniczne zespoły. 21-latek już w najbliższym okienku transferowym zamierza odejść z Zagłębia Lubin, a na stole leżą konkretne oferty.

Już jakiś czas temu informowano, że najpoważniejszym kandydatem do jego zakontraktowania jest włoska Genoa. Spekuluje się jednak, że włodarze Zagłębia Lubin odrzucili tę ofertę – duże znaczenie w takiej decyzji miał fakt, iż ten klub ma problem z systematycznym wywiązywaniem się z płatności za transfer Petera Brleka, który przeniósł się do Włoch z Wisły Kraków.

Jak informuje agent Jacha, Paweł Staniszewski, Genoa nie zamierza tanio sprzedać skóry i przygotowuje już kolejną ofertę. Kluczowa jednak będzie decyzja jego obecnego klubu:

– Gdzie w nowym roku będzie grał Jarosław Jach? Wiem tylko tyle, że interesuje się nim kilka klubów, niekoniecznie włoskich. W grze wciąż jest też Genoa, jej przedstawiciel znowu się ze mną kontaktował, ale w tym wszystkim oczywiście bardzo istotne jest stanowisko Zagłębia, które ma prawo wybrać najlepszą ofertę ze swojego punktu widzenia.

Coraz poważniej o usługi Jacha ma zabiegać klub z Bundesligi, który nawet złożył już oficjalną ofertę. Nie wiadomo oficjalnie o jaki zespół chodzi, ale może to być Eintracht Frankfurt.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułRafał Grzelak ocenił pierwsze pół roku w Szkocji. “W drużynie nie ma problemów”
Następny artykułProblemy, przez które Paul Clement stracił pracę w Swansea City