Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Czarnogórą!

0
Krzysztof Mączyński

Wiemy, którzy piłkarze wystąpią dziś w reprezentacji Polski w spotkaniu przeciwko Czarnogórze. Sprawdźcie, kogo do gry desygnował Adam Nawałka.

Adam Nawałka nie zaskoczył kibiców reprezentacji Polski i dokonał tylko jednej zmiany w porównaniu do meczu z Armenią. Tak jak mogliśmy usłyszeć po czwartkowym spotkaniu, selekcjoner naszej kadry już wcześniej poinformował piłkarzy, że w październikowych spotkaniach naszej bramki strzec będzie Wojciech Szczęsny.

Na lewej obronie po raz drugi zobaczymy Bartosza Bereszyńskiego, a miejsce na środku obrony mimo nie najlepszej dyspozycji w ostatnim czasie zachował Michał Pazdan. Linię defensywną naszej kadry dopełniają oczywiście Kamil Glik oraz Łukasz Piszczek.

Jedyną zmianą w porównaniu do wygranego starcia z Armenią jest brak Karola Linetty'ego w składzie. W jego miejscu zobaczymy dziś Krzysztofa Mączyńskiego. Drugim pomocnikiem odpowiedzialnym za grę w destrukcji będzie powracający do reprezentacji Grzegorz Krychowiak.

Za strzelanie bramek odpowiadać będzie ta sama czwórka piłkarzy, co ostatnio. Liczymy, że Kamil GrosickiRobert LewandowskiJakub BłaszczykowkiPiotr Zieliński znów dadzą nam sporo powodów do radości!

Czy Polacy wygrają dzisiejsze spotkanie i przypieczętują awans na mistrzostwa świata? W Fortunie kurs na ich zwycięstwo z Czarnogórą wynosi 1,35. Remis wyceniany jest na 4,7, a wygrana gości aż na 8,5.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułGareth Southgate – Brak nam wielkich piłkarzy
Następny artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 241