Znamy już 13 uczestników mundialu!

0

Dziś w nocy kolejny zespół zapewnił sobie występ na rosyjskim mundialu. Poznajcie 13 drużyn, które obejrzymy na przyszłorocznym turnieju.

Dzisiejszej nocy z całą pewnością długo nie zapomną kibice Kostaryki. Keylor Navas i spółka zremisowali z Hondurasem i tym samym zapewnili sobie awans na mistrzostwa świata w Rosji. Czy będziemy świadkami powtórki z rozrywki i tak jak w 2006 roku zagramy z Kostaryką w fazie grupowej mundialu?

Już wcześniej poznaliśmy 12 drużyn, które powalczą w Rosji o tytuł najlepszej drużyny świata. Jeżeli chodzi o strefę europejską to bardzo pewnie na mundial awansowały BelgiaNiemcy Hiszpania, a mimo sporych męczarni udało się to także Anglikom.

Kolejne cztery zespoły, które mają już pewny wyjazd na mundial zostały wyłonione w strefie azjatyckiej. W przyszłym roku będziemy się emocjonować występami JaponiiIranuKorei PołudniowejArabii Saudyjskiej.

Na ten moment awans zapewniły sobie jeszcze MeksykBrazylia Nigeria. Czekamy na kolejnych finalistów mistrzostw świata i liczymy, że do tego zacnego grona już dziś dodamy reprezentację Polski.

Przypomnijmy, że wszystkich uczestników mundialu poznamy w listopadzie, kiedy to odbywać się będą baraże. W nich zagrają – zwycięzca Oceanii, 4 zespół strefy CONCACAF oraz piąte zespoły eliminacji w Azji i Ameryce Południowej. Będziemy również świadkami baraży ośmiu najlepszych zespołów z drugich miejsc strefy europejskiej. Losowanie fazy grupowej odbędzie się 1 grudnia w Moskwie.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułAndrea Pirlo kończy karierę
Następny artykułGareth Southgate – Brak nam wielkich piłkarzy