Zbigniew Boniek wypowiedział się na temat Tomasa Podstawskiego

0
Tomas Podstawski

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, wypowiedział się na temat ewentualnej możliwości powołania Tomasa Podstawskiego przez Jerzego Brzęczka.

Niedawno informowaliśmy Was, że Tomas Podstawski podczas świąt Bożego Narodzenia ma zamiar podjąć decyzję, czy ewentualnie chciałby bronić barw reprezentacji Polski. 23-letni pomocnik, który ma za sobą kilkadziesiąt występów w młodzieżowych kadrach Portugalii odmienił grę Pogoni Szczecin, a o jego powołaniu przez Jerzego Brzęczka mówi się coraz głośniej. Głos w tej sprawie zabrał także Zbigniew Boniek:

– Tomas ma polskie obywatelstwo i mówi w naszym języku. Słyszałem, że zastanowi się nad grą dla Polski i z tego co wiem, ma taką możliwość, nie jest spalony przez występy dla Portugalii. To inteligentny zawodnik z dobrym wyszkoleniem technicznym, ma jednak pewne ograniczenia dynamiczne. Muszę jednak zaznaczyć, że na razie nie istnieje temat powołania go przez Jerzego Brzęczka.

23-letni defensywny pomocnik rozegrał do tej pory dla Pogoni Szczecin 10 spotkań, podczas których zdobył jedną bramkę. Wiele osób twierdzi, że młody piłkarz zasłużył na szansę od Jerzego Brzęczka. Jedną z nich jest jego klubowy kolega, Radosław Majewski, który przyznał, że były gracz młodzieżowych drużyn FC Porto prezentuje się wyśmienicie.


Już w piątek ciekawie zapowiadające się spotkanie w LOTTO Ekstraklasie – Jagiellonia Białystok podejmie Arkę Gdynia. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą, zapowiedzią oraz propozycjami typów do tego spotkania.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułEkstraklasa typy na piątek do meczu Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia
Następny artykułPremier League TYPY do meczu Cardiff – Wolves