Tomas Podstawski zagra dla reprezentacji Polski?

0
Tomas Podstawski

Tomas Podstawski poważnie rozważa grę dla reprezentacji Polski. Pomocnik Pogoni Szczecin ma podjąć decyzję w tej kwestii w nadchodzące święta Bożego Narodzenia!

Tomas Podstawski to Portugalczyk, który posiada również polskie obywatelstwo. Nic w tym dziwnego, bowiem jego ojciec Włodzimierz w młodzieńczych latach próbował swoich sił w polskich klubach koszykarskich oraz piłki ręcznej. Następnie zdecydował się na wyemigrowanie na zachód, gdzie na świat przyszedł jego syn. Gdy 23-latek przenosił się do Pogoni Szczecin z Vitorii Setubal wróżyliśmy, że bardzo szybko może zostać gwiazdą LOTTO Ekstraklasy. W tym wypadku zupełnie się nie pomyliliśmy. Defensywny pomocnik odmienił grę “Portowców”, którzy zaczęli piąć się w gorę tabeli, a dyskusja o jego grze dla reprezentacji Polski rozpoczęła się zaskakująco szybko. Tomas Podstawski ma podjąć decyzję w tej kwestii podczas nadchodzących świąt Bożego Narodzenia:

– To na pewno nie jest łatwa decyzja. Rozegrałem 85 spotkań w młodzieżowych reprezentacjach Portugalii i bardzo wiele mnie z nią łączy. Nie chciałbym stracić kontaktu z tamtą federacją, ale reprezentacji Polski również trudno byłoby powiedzieć nie. W nadchodzące święta porozmawiam z rodziną i wspólnie wszystko przemyślimy.

Przy okazji rozmowy z dziennikarzami “Super Expressu” Tomas Podstawski zaznaczył również, że nie chce, by kibice sądzili, że jego ewentualny wybór reprezentacji Polski będzie spowodowany brakiem powołania do kadry Portugalii. Czy Waszym zdaniem defensywny pomocnik, który zagrał 9 ligowych spotkań dla Pogoni i zdobył w tym czasie jedną bramkę przydałby się Jerzemu Brzęczkowi?


Czy reprezentacja Polski na pożegnanie z najwyższą dywizją Ligi Narodów zdoła pokonać Portugalię? Analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego meczu znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

 

 

Poprzedni artykułReal Madryt sięgnie po brylant z Manchesteru City?
Następny artykułVirgil Van Dijk – ależ nam zaimponowałeś chłopie!