Zbigniew Boniek – Pamiętam co mówiono, gdy zatrudniałem Adama Nawałkę

0
Zbigniew Boniek

Po sukcesie reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata wypowiedział się także Zbigniew Boniek. Jakie cele przed kadrą stawia prezes PZPN?

Zbigniew Boniek był pod wrażeniem gry i świetnej serii naszej reprezentacji przed własną publicznością. Kadra Adama Nawałki w spotkaniach eliminacji zdobyła na Stadionie Narodowym w Warszawie komplet punktów:

– Zawsze wygrywaliśmy, zdobywaliśmy punkty. To jest świetne uczucie, gdy 57 tysięcy osób wraca ze Stadionu Narodowego z uśmiechem na ustach. Cieszę się, że jako prezesowi PZPN nigdy nie zdarzyło mi się, by ludzie wracali z tego obiektu smutni.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przy okazji przypomniał, jakie opinie można było usłyszeć po wybraniu na trenera reprezentacji Adama Nawałki, który jako pierwszy trener w historii zakwalifikował się z naszą kadrą do dwóch wielkich imprez:

– Pamiętam co wszyscy pisali, mówili, gdy zatrudniłem Adama Nawałkę. W ciągu trzech, czterech lat wszyscy zbudowaliśmy mocną, ambitną drużynę. W niej każdy zawodnik daje z siebie maksimum, to było widać w spotkaniu z Czarnogórą.

A jakie są plany reprezentacji Polski na przyszłość? Czego od kadrowiczów oczekuje Zbigniew Boniek? Głos oddajemy samemu zainteresowanemu:

– Teraz czekają na nas bardzo ciekawe mecze towarzyskie. Wiosną chcemy pojechać na Stadion Śląski, zagrać z najlepszą drużyną na świecie. Rozmowy wciąż się toczą. Jeśli chodzi o mistrzostwa świata, naszym celem jak zwykle będzie wyjście z grupy.

 


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułWojciech Szczęsny – Lewandowski napisał historię
Następny artykułRobert Lewandowski spełnia marzenia i bije kolejne rekordy