Zbigniew Boniek i Adam Nawałka o losowaniu fazy grupowej mundialu

0
Adam Nawałka Zbigniew Boniek

Adam Nawałka i Zbigniew Boniek po losowaniu fazy grupowej przyszłorocznych mistrzostw świata nie ukrywali, że reprezentacja Polski nie ma powodów do narzekania.

Los nam sprzyjał i w fazie grupowej mundialu uniknęliśmy rywali ze światowej czołówki. Mogło być lepiej, ale mogło być także zdecydowanie gorze. Reprezentacja Polski musi udowodnić, że jest klasową drużyną i wyjść zwycięsko z rywalizacji z Kolumbią, Senegalem i Japonią. Co o takim zestawieniu myślą trener naszej kadry, a także prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej?

Uważam, że losowanie było dobre, chociaż byliśmy przygotowani także na grę z największymi rywalami. Trafiliśmy inaczej, ale trzeba przyznać, że Kolumbia, Senegal i Japonia to potentaci na swoich kontynentach. Musimy być świetnie przygotowani do turnieju, bo rywale prezentują bardzo wysoki poziom – skomentował losowanie Adam Nawałka.

Losowaniem nie wygrywa się spotkań, trzeba być dobrze przygotowanym do mundialu. Musimy pokazać odpowiednią organizację gry i mentalność. Patrząc jednak na inne grupy, mógłbym się zamienić tylko z losowanymi z pierwszego koszyka Rosjanami. Mamy mocnych rywali, ale wszyscy absolutnie są w naszym zasięgu – wtórował selekcjonerowi Zbigniew Boniek.

A Wy jak oceniacie nasze szanse na awans do fazy pucharowej? Według nas sprawa jest tylko i wyłącznie w naszych rękach – jeśli zagramy na odpowiednim poziomie, to nie mamy czego się obawiać.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułZnamy grupowych rywali reprezentacji Polski!
Następny artykułLOTTO Ekstraklasa – Jagiellonia z trzema punktami, Pogoń znów nieskuteczna