Wisła Płock wystawia czterech graczy na listę transferową

0
Kamil Sylwestrzak

Wisła Płock w styczniu zamierza pozbyć się czterech piłkarzy. Nowego otoczenia mają poszukać między innymi Mateusz Piątkowski oraz Kamil Sylwestrzak.

W zimowym okienku transferowym w Płocku ma dojść do prawdziwego wietrzenia szatni- Wisła zamierza pozbyć się czterech piłkarzy. Pozwolenie na szukanie nowego pracodawcy dostał między innymi Mateusz Piątkowski. 33-letni napastnik w styczniu wrócił do kraju po przygodzie na Cyprze, ale nie był w stanie nawiązać do formy, jaką prezentował w Jagiellonii, kiedy to w sezonie 2014/15 zdobył 14 bramek. Teraz było znacznie gorzej i jego licznik zatrzymał się na dwóch bramkach i dwóch asystach.

Kolejni gracze “do odstrzału” to Mateusz Kryczka, Kamil Sylwestrzak oraz Mikołaj Lebedyński. Pierwszy z nich to 25-letni golkiper, który w obecnych rozgrywkach tylko raz pojawił się na murawie. Kryczka do tej pory był rezerwowym bramkarzem, ale sprowadzenie Thomasa Dahne spowodowało, że nie ma czego szukać w Płocku.

Wisła Płock pozyskała bramkarza z mistrza Finlandii

Pozostała dwójka również nie miała zbyt wielu okazji do zaprezentowania się kibicom w tym sezonie. Sylwestrzak przegrywa rywalizację o miano pierwszego lewego obrońcy z Patrykiem Stępińskim, natomiast Lebedyński dostał od trenera cztery szanse, ale ani razu nie zdołał wpisać się na listę strzelców.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułCzy Cristiano Ronaldo zagra w Klasyku?
Następny artykułMamma Mia! – czas na przedświąteczną kolejkę Serie A