Uraz Karola Linettego. Polak nie zagra w Pucharze Włoch

0
Karol Linetty

Sampdoria Genua potwierdziła, że reprezentant Polski, Karol Linetty, jest kontuzjowany. Wcześniej spekulowano na ten temat, bowiem pomocnik nie znalazł się w kadrze drużyny na mecz 14. kolejki Serie A, w którym jego zespół przegrał z Bologną (0:3).

Karol Linetty w tym sezonie jest ważnym punktem Sampdorii Genua, dlatego dużym zaskoczeniem był fakt, że zawodnik nie znalazł się w kadrze meczowej na 14. kolejkę Serie A. Jedynym logicznym wytłumaczeniem było, iż reprezentant Polski nabawił się kontuzji, która uniemożliwiła mu występ przeciwko Bolognie (0:3).

W poniedziałek na oficjalnej stronie internetowej Sampdorii otrzymaliśmy potwierdzenie, że 22-latek jest kontuzjowany. Na problemy zdrowotne narzeka także inny zawodnik – Ivan Strinić:

– Rano Karol Linetty oraz Ivan Strinić przeszli badania, które u pierwszego wykazały drobne uszkodzenie mięśnia w prawym udzie, a u drugiego w lewym. Obaj piłkarze zaczęli już program rehabilitacji. Przed meczem z Pescarą odbędzie się jedna sesja treningowa za zamkniętymi drzwiami. Kadra meczowa będzie ogłoszona po zajęciach.

Wiadomo, że reprezentanta Polski ominie jeszcze jedno spotkanie – kontuzja mięśnia uda wykluczy go z wtorkowego meczu Pucharu Włoch, w którym Sampdoria zmierzy się z Pescarą. Nie wiadomo jak długo będzie trwała przerwa Linettego, ale wydaje się, że powinno to być kilka dni.

Linetty w tym sezonie prezentuje wysoką formę. Wychowanek Lecha Poznań w Serie A rozegrał już 11 spotkań, w których trzy razy wpisał się na listę strzelców.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułKtórego lewego obrońcę sprowadzi Tottenham?
Następny artykułMichael Emenalo dyrektorem sportowym AS Monaco