Typuj mecze #RegioBET w forBET i wygraj Skarby Miasta!

0
zakłady bukmacherskie forBET

Interesujesz się piłką na najwyższym możliwym poziomie, ale jednak nie możesz znaleźć żadnej oferty u bukmacherów na interesujące Cię wydarzenia? My też mieliśmy ten problem. Kochamy polskie niższe ligi, ale mieliśmy problem z ich obstawianiem. Zakłady bukmacherskie forBET przychodzą nam wszystkim z pomocą!

Nie dość, że w forBET znajdziesz kursy na taki mecz jak Podlasie Sokół Podlaski kontra Zryw Sobolew, to jeszcze dzięki obstawianiu niższych poziomów rozgrywkowych w Polsce możesz wygrać książkę Skarby Miasta! Jak dla nas bomba. Wystarczy typować mecze #RegioBET ze specjalnej zakładki na stronie forBET i udostępnić wygrany kupon z przynajmniej jednym spotkaniem z tej oferty na tablicy Twittera bądź Facebooka. Dwa najwyższe trafione AKO wygrają wyżej wymienioną książkę. Pamiętaj tylko, żeby przy udostępnieniu kuponu dodać hashtag #RegioBET.

Skarby Miasta to kompendium wiedzy o wszystkich warszawskich drużynach grających w seniorskich rozgrywkach Związków Piłki Nożnej. Autorzy poświęcili tyle samo uwagi występującej w Ekstraklasie Legii Warszawa co zespołom z klasy B. Każdemu klubowi poświęcone zostało 6 stron. Opis zawiera metryczki zawodników ze zdjęciami oraz fotografię grupową. Ponadto na 3 stronach znalazły się opisy i wywiady. W książce zamieszczony został również wywiad z autorem cyklu filmów Ósma liga mistrzów Radosławem Rzeźnikiewiczem oraz z ekstraklasowym sędzią Pawłem Raczkowskim. Ponadto do książki dołączona została gra planszowa.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
Poprzedni artykułBuffon – Ze Szczęsnym za plecami moje odejście będzie czymś naturalnym
Następny artykułPuchar Polski – Górnik Zabrze jedną nogą w półfinale